Wpis z mikrobloga

@blubi_su Dwie moje znajome mają koty tej rasy i są świetne. Pierwszy raz miałem z nimi styczność i jest to najlepsza rasa do domu jaką widziałem, spokojna, ułożona i dobrze funkcjonuje razem z ludźmi. Do tego wiewiórkowate ogony ( ͡º ͜ʖ͡º) Pogłaszcz Paputka ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blubi_su: o kolego, pytanie o siatkę bo widzę, że masz na kleju. Elewacje masz taką chropowatą, czy gładką? Zastanawiam się, czy te uchwyty będą się trzymać na kleju na chropowatej powierzchni, ewentualnie na jakim kleju.
  • Odpowiedz
  • 0
@Drmscape elewacja chropowata, siatka wytrzymuje moje 90kg jak na niej zawisnę. Jak wracam z offa to wieszam na niej zbroję. Nie mam pojęcia co to za klej. Siatkę wieszała mi jakaś firma która znalazłem przez Internet.
  • Odpowiedz
@blubi_su jak to jest mieszkać w klatce? :) Serio pytam bo różowy mnie atakuje na kota ale mieszkamy na 10p i jakoś nie widzę tego żeby przez sierściucha się okratować co by jaśnie pan nie spadł.
  • Odpowiedz
  • 1
@salvador5000 wychodzę na balkon odetchnąć (w sumie nigdy tego nie robię, balkon służy do suszenia ubrań, zabawy kotów i hodowania ziół), i oddycham. Mam gdzieś siatkę. Nie widzę jej, nie zauważam, przydaje się czasem do rozwieszania zbroi :)
  • Odpowiedz