Wpis z mikrobloga

@kocimietka0: Mi matka mówi ciągle, że nie będę miał pracy jak nie obronie inżyniera, szkoda, że pracuje od 2 lat i dostaję po dwie ciekawe oferty w tygodniu na linkedin.

  • Odpowiedz
@kocimietka0: moi rodzice nawet nie wiedzieli, że mam przerwę w studiach i cały 5 semestr zaliczyłem na lewo (tzn. 12 z 14 przedmiotów) + uzupełniłem zaległości i normalnie potem poszedłem 6 semestr ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
dla mnie mama juz zaplanowala ze po licencjacie ide do pracy, a magisterke robie zaocznie i nie wytlumacze jej ze chce zaczac nowy kierunek. Tak mnie denerwuje jej ograniczone myslenie...


@wszedzieinator: nawet nie będą wiedzieć czy pracujesz czy studiujesz za dnia, chyba że dalej mieszkasz z rodzicami
  • Odpowiedz
Jak dobrze mieć normalnych Rodziców. Nikt się mnie nie czepiał o nic, ani w szkole, ani na studiach, ani później - wszelkie problemy rozwiązywane spokojną rozmową na poziomie, zdrowe zainteresowanie moją osobą, ogrom troski, którą hamowali na tyle (i hamują), żeby mnie nie ograniczać, ale na tyle, że czuć, że im zależy. Skoro teraz tak macie, jak piszecie, to chyba i dzieciństwo mieliście smutne. Nie róbcie tego w przyszłości swoim dzieciom, jeśli
  • Odpowiedz