Wpis z mikrobloga

Potrafi ktoś wyjaśnić "fenomen" polegający na tym, że znaczna większość lekarzy pracujących w LuxMed ma tak fatalne opinie?!?

Nie jest to kwestia tylko opinii w internecie ale również moje i żony spostrzeżenie. Szukamy teraz "na szybko" w miarę dobrego ginekologa żeby wystawił tylko zaświadczenie o ciąży dla pracodawcy i jak patrzę na ich profile to nie bardzo wiem co o tym myśleć - biorą ich z łapanki czy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#luxmed #sluzbazdrowia #medycyna #ciaza #warszawa #lekarze
  • 66
  • Odpowiedz
@czukczuk myślę, że ludzie sfrustrowani dodają negatywne komentarze, nierzadko ci, którzy nawet nie korzystali z usług danego lekarza czy lux medu w ogóle . To się nazywa hejt... Łatwiej jest się schować za login w internecie i pisać źle o czymkolwiek. Ja sama korzystam z Lux Medu od dawna, poprowadzono dwie moje ciąże, pod opieką lux medu jestem ja, mąż i dwóch synków. Nie mogę powiedzieć nic negatywnego - zawsze najlepsza
  • Odpowiedz
Narzekacie na Lux Med, a idźcie na NFZ, to dopiero jazda wizyty za kilka tygodniu jak nie miesięcy i Ci sami lekarze, którzy pracuję w LM czy innych prywatnych przychodniach. Zauważcie, że co raz więcej osób ma wykupione prywatne abonamenty, w firmach pracodawcy oferują to jako standard, więc nie powinno dziwić, że na wizytę poczekać trzeba do najlepszych trochę dłużej, ale to nie jest rok czy miesiąc. A co do opinii w
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd negatywne opinie, chociaż osobiście nie spotkałam się z żadną, a w lux medzie od lat korzystam z wizyt u przeróżnych specjalistów. Ja i moja rodzina. O NFZ nawet nie chcę wspominać bo kolejki po 7-10 miesięcy. Na rehabilitację kolana musiałbym tam czekać do grudnia a tu w przeciągu dwóch tygodni mam termin.
  • Odpowiedz