Wpis z mikrobloga

Potrafi ktoś wyjaśnić "fenomen" polegający na tym, że znaczna większość lekarzy pracujących w LuxMed ma tak fatalne opinie?!?

Nie jest to kwestia tylko opinii w internecie ale również moje i żony spostrzeżenie. Szukamy teraz "na szybko" w miarę dobrego ginekologa żeby wystawił tylko zaświadczenie o ciąży dla pracodawcy i jak patrzę na ich profile to nie bardzo wiem co o tym myśleć - biorą ich z łapanki czy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#luxmed #sluzbazdrowia #medycyna #ciaza #warszawa #lekarze
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiesz jak w przedszkolu zachowują się niepełnosprawne intelektualnie dzieci? Kopią, biją, gryzą..

@czukczuk: Kurde, to trzeba działać jak najszybciej, inaczej po porodzie może być tak:


@kannah34: Ciebie to bawi, mnie nie. Żona nie dalej jak miesiąc temu wróciła do domu z sińcami na brzuchu bo chłopiec się na nią rzucił i okładał ją pięściami. Tydzień temu mocne i bolesne ugryzienie w nadgarstek tak, że zrobił konkretną ranę.

To
  • Odpowiedz
Potrafi ktoś wyjaśnić "fenomen" polegający na tym, że znaczna większość lekarzy pracujących w LuxMed ma tak fatalne opinie?!?


@czukczuk: Lekarze w Luxmedzie z innych specjalizacji niż ginekologia są znośni, da radę trafić na kogoś ogarniętego, ale ginekolodzy to jakaś tragedia. Byłam u kilku z nich i żadnego z nich bym nie poleciła. Mam nadzieję, że nie szukacie tam ginekologa, który by poprowadził ciążę, bierzcie tylko świstek i sio gdzie indziej
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie szukacie tam ginekologa, który by poprowadził ciążę, bierzcie tylko świstek i sio gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kociorek: Szukamy tylko kogoś do wystawienia świstka bo żona bardzo przeżywa tę ciążę (poczytaj wcześniej co pisałem jak długo się staraliśmy, ile razy poroniła...) i chce mieć chociaż zaświadczenie dzięki któremu będzie mogła prosić o odsunięcie od najbardziej ryzykownej i stresogennej pracy.
  • Odpowiedz
@czukczuk: Ok. W takim razie wybór lekarza nie jest aż tak istotny, jeżeli jego rola ma się sprowadzać jedynie do wypisania dokumentu. Mogę jedynie potwierdzić, że ginekolodzy w Luxmedzie faktycznie są beznadziejni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ile ty masz lat, 13?


@laczka: Pewnie więcej niż Ty.
I czytaj to co jest napisane a nie interpretuj sobie jak chcesz.
Mają już jedno dziecko. Skoro jest ogromny problem z zajściem i donoszeniem ciąży i wiąże się to z dużymi kosztami, stresem i leżeniem 24/7 podczas ciąży to nie rozumiem po co aż tak walczyć za wszelką cenę o kolejne. Można się skupić na tym które juz jest albo
  • Odpowiedz
@laczka: Ale zacytowałam fragment do którego się odnosiłam. A OP sam pisał wcześniej o poronieniach i o tym że jedno udało się urodzić zdrowe po ciąży zagrożonej gdzie kobieta głównie leżała
Mimo że nie mam parcia na dzieci taka walka wydaje mi się przerażająca.
A miałam okazję zobaczyć jak rodzina przeżywa "poronienie" w 9 miesiącu ciąży.
  • Odpowiedz
@czukczuk wiekszosx lekarzy ma fatalne opinie, bo wystawiaja je glownie osoby niezadwolone. O ile mi wiadomo luxmed nie robi ankiet wsrod wszystkich, wiec wystawienie opinii to "swiadomy" krok - i robia tak glownie niezadwoleni.

A wiekszosc pewnie nie jest zadowolona na tyle by leciec wystawiac pozytywna opinie: bo nie oszukujmy sie od czasu skrocenia czasu wizyty do bodajze 10 minut (z 20) cale te badania sa takie sobie: wiekszosc osob ma
  • Odpowiedz
@czukczuk lekarze specjaliści "na już" w luxmedzie są najczęściej kiepscy tak jak to zauważyłeś. Ci lepsi mają wypełnione terminy na dwa miesiące do przodu. Niestety jeśli chcemy pójść do kogoś sensownego trzeba swoje odczekać lub sprawdzać co chwilę portal, bo ludzie często odwołują "jutrzejsze" lub "dzisiejsze" wizyty.
  • Odpowiedz
@czukczuk: a czy Ty po wizycie u lekarza, która przebiegła bez zastrzeżeń, specjalnie szukasz go w internecie i wystawiasz mu pozytywną opinię? Zakładam, że większość z nas tego nie robi. Jednak jeśli coś pójdzie nie po naszej myśli, bo lekarz był opryskliwy, nie powiedział/nie zrobił tego czego oczekiwaliśmy to jesteśmy pierwsi do szukania konowała w internecie i wystawiania mu negatywnych opinii. Tak to właśnie wygląda w Polsce...
  • Odpowiedz
@czukczuk: No tak, kwintesencja wykopu. "Uważałeś, że jestem taki jak wszyscy ? Upokorzę Cię teraz udowadniając, że to choroba i dotknęła mnie życiowa tragedia". Tak. Wykop
  • Odpowiedz