Wpis z mikrobloga

Potrafi ktoś wyjaśnić "fenomen" polegający na tym, że znaczna większość lekarzy pracujących w LuxMed ma tak fatalne opinie?!?

Nie jest to kwestia tylko opinii w internecie ale również moje i żony spostrzeżenie. Szukamy teraz "na szybko" w miarę dobrego ginekologa żeby wystawił tylko zaświadczenie o ciąży dla pracodawcy i jak patrzę na ich profile to nie bardzo wiem co o tym myśleć - biorą ich z łapanki czy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#luxmed #sluzbazdrowia #medycyna #ciaza #warszawa #lekarze
  • 66
  • Odpowiedz
@agaja a daj numer. Zadzwonie. Bo mnie to w sumie ciekawi po co zaswiadczenie o byciu w ciazy. Bo zaswiadczenie ze lekarz zezwala na leczenie - okej. Ale zaswiadczenie o byciu w ciazy to nie wiem po jaka cholere. Zwykłe oświadczenie pacjentki wystarczy.
  • Odpowiedz
to lekarz decyduje


@pablosik: Decyduje #!$%@? o czym, o tym czy pacjentka jest w ciąży czy nie? O tym decydują wyniki badań, a lekarz jest od tego żeby podbić zaświadczenie. A do czego to zaświadczenie jest potrzebne, to jest zupełnie inny temat.
  • Odpowiedz
medikower >>>>>>>>>>>>>>>> chaty z gówna >>>>>>>>>>>>>>>>>cokolwiek>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>luxmed.
mówię na podstawie kilkunastu lat doświadczeń.

Może twoim zdaniem kobiety mające trudności z zajściem powinno się sterylizować?


@czukczuk: nie, ale w przypadku zielonek ze wścieklizną należy taką opcję co najmniej rozważyć.

  • Odpowiedz
znaczna większość lekarzy pracujących w LuxMed ma tak fatalne opinie


@czukczuk: bo lepsi lekarze mogą zarobić znacznie lepsze pieniądze w innych miejscach, głównie małych prywatnych przychodniach i gabinetach.
  • Odpowiedz
@czukczuk: przede wszystkim luxmed nabrał za dużo klientów w stosunku do możliwości i co z tego że "prywatnie" jak i tak tłok. Z konkurencji polecam Medicover, we Wrocławiu bez zastrzeżeń a cały proces bardzo wygodny.
  • Odpowiedz
@camelopardalis: i dowiedziales sie czegos?
ja jeszcze o jednym pomyslalam - w przypadku ciazy refundowanych jest czesc zabiegow i np. wypelnien czy znieczulen, ktore normalnie sa platne - wiec placowka sie musi z nich rozliczyc i wykazac zasadnosc uzycia.
  • Odpowiedz
Dwa lata starań, dobierania leków, dziesiątki wizyt u lekarzy, wydane grube tysiące złotych na badania itd - udało się, sukces! Test ciążowy w porządku, zrobione kilka razy betacHcg coraz wyższe.


@czukczuk: To ja nie rozumiem po co się tak męczyć i wydawać gruby chajs żeby mieć dziecko...
Ale skoro stać was na leczenie to co za peroblem iść prywatnie? Więcej niż 200zl was to nie wyniesie raczej.
  • Odpowiedz