Wpis z mikrobloga

814859 - 370 - 8 = 814481

Z Opola do Warszawy na długi weekend. Z tobołkami i na solo. Zadupiami strasznymi. Tereny po byłym zaborze rosyjskim to dno, bieda i tragedia. Mazowieckie poniżej Góry Kalwarii jest całkiem przyjemnie pofałdowane, zdziwiłem się, bo panuj opinia o wszechobecnej płaskości, ale też tłumaczy dlaczego większość zatrzymuje się na GK (; Kolejny dłuższy dystans, po którym mam przekonanie, że 1x11 jest przyszłością rowerów szosowych dla amatorów.

Miało być też jeżdżenie przez 2 dni w Górach Świętokrzyskich, ale wolałem siedzieć w saunie, basenie i spa (dziękuję Magazynie Szosa :*).

#szosa #fixienaszosie

Statystyki:

Dystans: 370 km
Czas: ◷13:41:45
Średnie tempo: 2:13 min/km
Średnia prędkość: 27,01 km/h
Kalorie: 13874 kcal

W tym tygodniu to już 574km!
#rowerowyrownik #ruszmirko #100km #200km #300km
fixie - 814859 - 370 - 8 = 814481

Z Opola do Warszawy na długi weekend. Z tobołkam...

źródło: comment_sz8Mj5MKiWztVoxBUWHoXwtVTPCxIJon.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fixie: pytanko mam o ten zabór rosyjski :) którędy to jechałeś ? :) bo to chyba już Ukraina obecna i Białoruś, a południe i trochę wschodu to raczej Austria i aż takiego dna i tragedii to nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba, że mówimy o II WŚ, ale to już nie zabór i w parę lat tak by się nie cofnęli w rozwoju :)
  • Odpowiedz
@fixie: O Panie, to daleko jeszcze do Ruskich :) dzięki, to w takim razie, wiem co omijać :D pytałem, bo tak właśnie mi się zaświeciło, że raczej od wschodu nie podjeżdżałeś, tylko od dołu :) widać, wybrałeś mega zadupia w tej części ;) pozdro i gratki ! :)
  • Odpowiedz
@ukontentowany: Jak daleko, jak ziemie kongresówki. Tak czy siak, widać znaczne różnicy między moim poniemieckim Śląskiem Opolskim, a wszystkim od Częstochowy do Warszawy.
  • Odpowiedz
@fixie: Jasne, nie po to pisałem, żeby ustalać historię i w ogóle wchodzić w spory demograficzne ;d zaciekawiło mnie po prostu, gdzie to dokładnie jechałeś, że było źle. Jeśli chodzi o zachód i wschód to widać dość sporą różnicę i tu się zgodzę ;)
  • Odpowiedz