Wpis z mikrobloga

  • 160
Tak wygląda typowe radio w obecnych czasach.

PIECZENIE, UPŁAWY, SWĘDZENIE, TO OZNAKI GRZYBA POCHWY
CHCIAŁEM POZDROWIĆ CAŁĄ EKIPĘ RADIA BIEDA FM GRYLL UDANY CHA CHA ALE JUTRO WIADOMO DO PRACY TO TYLKO JEDNO PIWKO ZNACZY OCZYWIŚCIE BEZALKOHOLOWE
NIE PIJE GDY PROWADZI BO SIĘ MU ROZLEWA, HE HE, PORA NA REKLAMĘ A POTEM SYLWIA GRZESZCZAK TAMTA DZIEWCZYNA WIEC ZOSTANCIE Z NAMI

#pasta #radio #smieszki #heheszki #autorskie
  • 10
  • Odpowiedz
  • 31
@strikov Zapomniałeś o środku na odchudzanie, suplemencie diety wspomagającego watrąbę, loterii w której można wygrać PÓŁ MILIONA ZLOTYCH !!!!!!1 ( o dziwo nikt nie wygrywa przy pierwszym strzale). Żenującym poziomie żartów prowadzących. Może jeszcze nowego Boga odkryjesz- nazywa się Weekend. To wszystko w rmf fm.
  • Odpowiedz
@Strikov: prawie każde radio ma jakiś jingiel przed reklamami i po. Dałoby się wykucować apke do przełączania program albo puszczania muzyki po wykryciu jingla . Taki adblock na upławy i grzybice pochwy.
  • Odpowiedz
@Strikov: bez tych reklam to by radia poupadały w #!$%@?
W USA na przykład wytwórnia płaci rozgłośni za puszczanie kawałka x
A w Polsce xD radio płaci wytwórni xD
Dlatego też non stop to samo leci i stare kawałki już wykupione
Nie jestem pewien czy mam stuprocentową rację ale to wiele wyjaśnia xD
  • Odpowiedz
@Strikov: ale te #!$%@? żarty i powiedzonka prowadzących np. z radia złote przeboje przebijają wszelkie szczyty żenady i #!$%@?, że już naprawdę #!$%@?ąć można. Czasem mam wrażenie, że oni są bardziej upośledzeni niż moderacja wypoku
  • Odpowiedz