Wpis z mikrobloga

@KisielBB: zobaczymy jak po zmienieniu systemu gymów (jutro wyłączają) będzie radził sobie Gayardos.
Ja się cieszę, bo tu gdzie mieszkam (Malta) jest ich po prostu mnóstwo z wiadomych powodów. Chociaż z drugiej strony łatwiej byłoby dorwać te z dobrym IV gdyby z jajek się wykluwały :)
@RPG-7: Jeśli ktoś nie gra w okolicy zbiorników wolny to naprawdę bardzo rzadko trafia na Magikarpie. Żeby ewoluować Magikarpia w Gyaradosa trzeba zebrać tych pierwszych jakieś 60-100 sztuk, a i to nie gwarantuje znalezienia "dobrego" Magikarpia, który mógłby pochwalić się dobrymi statystykami.
Pokemony z jajek charakteryzują się tym, że mają 20 lvl a ich statystyki znajdują się w zakresie 70-100; co pozwala na decyzję o ewolucji takiego szczęśliwca z jajka (przy
@KisielBB:

W tym momencie w dwukilometrowych jajkach są tylko 3 pokemony warte jakiejś uwagi: Machop, Exeggcute i Geodude

Dodałbym do tego jeszcze Togepi - biorąc pod uwagę rzadkość dzikich Togeticów i potrzebne cukierki na ewentualnego Togekissa.
@KisielBB: Cóż, mając tyle też bym już pewnie więcej nie chciał. Na razie wykluły mi się 3, łącznie 31 cukierków, a Togetic jest jednym z 4 pokemonów, których mi brakuje.