Wpis z mikrobloga

@ebrio1566: Aplikacje mobilną mają bardzo słabą. Nie ma chyba też BLIKa. Strona tez dupy nie urywa. Równolegle korzystam z Millenium i mBank i oba są znacznie lepsze.
  • Odpowiedz
@sxill: Wiem tylko o Millennium z doświadczenia, aplikacje mają porządną. Co do konta optymalnego w BGŻ, chciałem napisać analizę i wczytywałem się wczoraj w regulamin i cennik. Wychodzi, że za operacje kartą się płaci.
  • Odpowiedz
@ebrio1566: W przypadku Konta Optymalnego prowadzenie, karta debetowa, przelewy internetowe (standardowe - Elixir) są za darmo. Bankomaty za 0 zł: własne i Planet Cash, reszta 5 zł. 50 groszy o których mówisz to opłata za usługę "Płać kartą i wypłacaj", czyli wypłata gotówki w sklepie (tak zwany cashback). Transakcje bezgotówkowe w sklepach czy Internecie są darmowe. Ba, bank Ci dopłaci, bo obecnie dają 2% moneyback (nie mylić z cashback) od płatności
  • Odpowiedz
@kok_fin: W sumie to ciekawe co mówisz, tym bardziej, że wgryzłem się w cennik i taryfy. Denerwuje mnie, że banki nie wyrażają się dostatecznie jasno :p albo to ja czegoś tam nie rozumiem, ale dzięki za doinformowanie ;)
Zastanawia mnie tylko, jaką korzyść bank ma z tego, że daje takie konto. Zwykłe zwiększanie depozytów i nadpłynność czy liczenie, że klient weźmie kredyt?
  • Odpowiedz
@ebrio1566: na zwiększenie ilości depo to oni nie liczą. ważne jest zwiększenie bazy klientów, którym potem będzie się wciskać kredyty, no i liczą, że klient się do nich przyzwyczai na tyle mocno, że nawet po podbiciu toip nie zamknie konta (i mają rację, bo klienci w PL są bardzo mało ruchawi)
  • Odpowiedz