Wpis z mikrobloga

@Filister: Ale wiesz, że z tych wszystkich ból dupiących o solgaz, to tylko parę osób było niezadowolonych z zakupu, a reszta to był zwykły motłoch co nawet płyty nie mają? xD
  • Odpowiedz
@Spyro90 Nie, kupuje co dwa lata nową i mam spokój. Teraz Tipo za namową użytkowników Fita #tipo #fiat ii aż się boje. Wcześniejszego IX20 wyzbyłem się po 12 mc bo totalne gówno. Jak mnie Tipo wqurwi też sprzedam za rok i kupie nowe. Kupowałem droższe ale chyba szkoda kasy. Wszystko teraz to badziew i tyle. Bagażnik na zdjęciu rozwaliłem w pierwszy dzień. Też gówno. Merca też próbowałem
insert_table81 - @Spyro90 Nie, kupuje co dwa lata nową i mam spokój. Teraz Tipo za na...

źródło: comment_JC5i1lybcMZNbSTw9XqsI1duXHT9kT3I.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@insert_table81 cóż za słaba zarzutka. Jak się o telefon nie dba to z każdym będziesz miał tak samo. Swojego rn3p mam już 13 miesięcy i jakoś mam tylko zwykłe oznaki użytkowania, jak przetarcia i drobne ryski na plecach.
  • Odpowiedz
@Spyro90: Bo jak kupie drogie to będzie ten sam finał. Chcesz zobaczyć panel prysznicowy Hansgrohe za 12 tyś w mojej łazience? Też gówno. Dlatego Was ostrzegam, że tanie i drogie nie musi iść w parze z zadowoleniem.
  • Odpowiedz