Wpis z mikrobloga

Wchodze do windy z synem. W srodku Mirek lvl 25 z amstafem. Moj maly boi sie wejsc do windy.
- prosze sie nie bac, jest lagodny jak baranek
Powiedzialem mu tak
- jeszcze raz wejdziesz do windy z psem bez kaganca to zglosze to na policje.


#truestory i wcale #nieheheszki
  • 58
  • Odpowiedz
@Haradrim: Tak samo ten pies nie jest pepkiem swiata. Jak bylem maly, to mnie taki #!$%@? pogryzl i teraz sie nie czuje komfortowo obok takich bydlakow jak nie maja kaganca. Jak najbardziej jestem przeciwny noszeniu kagancow przez psy male. Jakies jamniki, yorki czy inne mopsy. Ale jak taki pies wazacy polowe tego co ja nie ma kaganca, to mam chyba prawo czuc sie z tym zle?
  • Odpowiedz
  • 2
@Naxster @jwd07
Z tym prawem jest jeden problem, pies rasy uznawanej za agresywną to pies z rodowodem. Każdy inny to kundel, co najwyżej w typie rasy i jego ten przepis nie dotyczy.

@WojA Zawracanie uwagi w taki sposób jest chamskie i tyle. Jak Ci to rak przeszkadza, to poczekaj na następną windę i tyle.
Nie wiem zresztą po co dzieciaka uczyć strachu przed psami. Respektu i nie pakowania psu
  • Odpowiedz
  • 1
@Crock92 nobwlasnie z tego co pamiętam to musi być rodowód czy jakieś zaświadczenie że nasz psa rasy takiej i takiej. Na oko nie ocenia się.
Skrzyżują amstaffa i pitbulla i masz kundla... Kundel nie jest rasa niebezpieczna
  • Odpowiedz