Wpis z mikrobloga

@Zuben odbudowywują, ale tam jest podział: ludzie i wampiry mogą tylko między sobą odbudowywować a orki i krasnoludy między sobą, dlatego czasami wydaje się że powoli to idzie. Hunowie akurat robili tak jak na dobrych jeźdzców Apokalipsy przystało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale tam jest podział: ludzie i wampiry mogą tylko między sobą odbudowywować a orki i krasnoludy między sobą, dlatego czasami wydaje się że powoli to idzie.


@Chocholix: wiem to, mi tylko chodzi o to że jak na przykład #!$%@? orków ludźmi to czy później AI sterujące np krasnoludami to odbuduje, lub jak horda tych demonów chaosu czy jak to się nazywa #!$%@? pół mapy to inne państwa też będą zajmować gdy
@Zuben: Z tego co wiem to w Warhammerze kolonizują, chociaż niski priorytet nadają kolonizacji. Łatwiej to zaobserwować gdy jakaś frakcja nie jest w stanie wojny. Dodatkowo osobowość SI tez ma wpływ na decyzje kolonizacyjne. Czyli ogólnie tak, ale nie trzymaj kciuków za mocno :/

EDIT: Reddit potwierdza że (re)kolonizują, ale to głównie w czasie pokoju, albo jak SI ma cechę: Ruin Dweller. Chociaż czasami nawet bez tego kolonizuje.