Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pani Manuela Gretkowska, mówiąc o panu Kaczyńskim, stwierdziła, że jest on "kryptogejem z depresją". Miało to mieć obraźliwy wydźwięk.
Śmieszne jest to, że pani, która w swoich poglądach sympatyzuje bardziej z lewicą, feministka, działaczka społeczna, chcąc dopiec innemu człowiekowi, którego - delikatnie mówiąc - nie lubi, uderza w kwestie związane z seksualnością (robiąc z geja obelgę, co sprzeczne jest raczej z założeniami opcji, którą wybrała i która walczy o prawa mniejszości takich właśnie jak homoseksualiści) i zdrowiem (mówiąc o depresji, która nie jest błahostką).
Czy pan Kaczyński kryptogejem jest, czy nie, czy ma depresję, czy nie, to nie - to kwestia drugorzędna, a nawet nieistotna. Chodzi mi o sam fakt takiego "obrotu sprawy".
#logikarozowychpaskow #kaczynski #gretkowska #takietam #przemyslenia #depresja #homoseksualizm
  • 10
@wykopowa_ona: Uwielbiam walki na argumenty.

Chociaż nie przepadam za Kaczynskim, to jednak potrafi uargumentować swoje poglądy, lub ataki na daną osobę - Tusk chociażby.

A co robią osoby, które jego na przykład nie lubią?
Wołają, że jest złym człekiem, bo jest "niski, gruby, nie ma żony, ma kota, ma krzywe zęby, etc".

Poziom mizoginizmu czy mizoandryzmu.
@TaoHosts: ja ogólnie unikam wszelkich tematów okołopolitycznych, bo poziom rozmów zazwyczaj jest żenujący. A ja się tylko denerwuję. Ale to mnie rozśmieszyło niesamowicie - mówiąc kolokwialnie i na poziomie większości debat politycznych: lewak wyzywający kogoś od gejów.