Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem... 2 miesiące temu kupiłem 2 telefony. Myślałem, że 1 z nich sobie zostawię, a drugi sprzedam. Niestety przez nawał pracy i lenistwo po pracy, do tej pory nie ogarnąłem sprawy. Jak mam teraz wytłumaczyć podczas sprzedaży, że telefon ma 2 miesiące gwarancji mniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Telefony uruchomiłem tylko na chwilę, żeby zobaczyć system, nie używałem ich na co dzień i mają na sobie oryginalne folie.
Mam Redmi 3s (stary), Redmi 4 Pro oraz Lenovo ZUK Z2 i nie wiem dalej który sobie zostawić (z tej trójki, bo Redmi 4 Pro wcale nie jest we wszystkim lepszy)...

#xiaomi #lenovo #redmi #zuk #redmi3s #redmi4pro #telefony #kiciochpyta
  • 5
@srogie_ciasteczko Napisać że 2 miesiące przeleżał i tyle. Jak zrobisz zdjęcia pokazujące że jest nówka sztuka nieśmigany to jak ktoś będzie zainteresowany, to i tak weźmie. 22 miesiące gwarancji nie brzmią źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@srogie_ciasteczko: Kupiłem niedawno ZUKa z banggood - nie liczę specjalnie na gwarancję. Jak sprzedasz w odpowiedniej cenie (zwłaszcza jeśli nie zapłaciłeś vat) to nikt nie będzie się przejmował krótszą gwarancją.