Wpis z mikrobloga

1. Szukaj pracy na lato
2. Pracownik stacji benzynowej
3. Dzwoń
4. "Dzień dobry, widzę, że wszystkie informacje, które by mnie interesowały zostały zawarte w ogłoszeniu, chciałem tylko zapytać co Pani rozumie pod pojęciem atrakcyjne wynagrodzenie"
5. "No niestety nie mogę Panu odpowiedzieć na to pytanie na tym etapie postępowania kwalifikacyjnego"

#!$%@? tajemnica XD
#januszebiznesu #pracbaza #heheszki #bekazpodludzi
  • 58
@JohnFairPlay: to i tak nieźle bo masz gwarancję atrakcyjnego wynagrodzenia. Do mnie wysyłają takie ogłoszenia:

"Obecnie poszukuję osoby na stanowiska: Konstruktor elektronik (programista urządzeń wbudowanych) oraz Inżynier oprogramowania (programista) dla naszego klienta - firmy produkjącej urządzenia elektryczne i elektroniczne, działającej ponad 30 lat na rynku. Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę. Firma oferuje dobre wynagrodzenie, a także pracę nad ciekawymi projektami. "( ͡° ͜ʖ ͡°
@JohnFairPlay: I trać #!$%@? czas jadąc kilkanaście kilometrów samochodem, czym samym tracisz również pieniądze, tylko po to, aby dowiedzieć się o oferowanej kwocie rzędu tysiąca #!$%@? pięciuset cebulionów.
Dobry motyw jest też z idiotami, którzy dzwonią do Ciebie, bo wysyłałeś kiedyś tam cv. Miałem ciekawą rozmowę ostatnio.
-dzień dobry, tu #!$%@? Jakiśtam. Wysyłał Pan do nas cv jakiś czas temu (ta #!$%@?, dobry miesiąc temu). Czy jest Pan zainteresowany ofertą?
-a
@polack: Szukałem pracy dorywczej w listopadzie wysłałem dziesiątki CV i po 2 tygodniach znalazłem.
Tak sobie pracowałem, pracowałem nie szukając niczego innego, aż tu w kwietniu dzwoni do mnie facet, że właśnie rozpatrują moje CV w jakimś gównosklepie i czy dałbym radę przyjechać dziś o godzinie XX:XX w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.
JohnFairPlay - @polack: Szukałem pracy dorywczej w listopadzie wysłałem dziesiątki CV...

źródło: comment_yZBFRcrOb4qWQ4FEbLMixTiBWsxEzti7.jpg

Pobierz
@JohnFairPlay: to jest rak, który toczy pracodawców w polsce. Bo w polsce jak w lesie #pdk W ostatnim półroczu byłem na kilkunastu rozmowach o pracę jako handlowiec. W dużych firmach. No i stwierdzam, że sytuacja ma się podobnie. A jak zapytasz o wynagrodzenie zbyt wcześnie, to wielkie obruszenie. A jak powiesz kwotę podstawy za wysoką to wezmą tego co powiedział najmniej.
@benzdriver: bzdura powtarzana do kwadratu ( ͡° ͜
@carlo497: to o czym myślałem pisząc ten tekst jest odwrotnością tego co napisałeś. W handlu małolat po szkole dostając fure i telefon z marną podstawą będzie nadrabiał zapałem i chęcià zdobycia obiecanej premii. Z tym że, życie weryfikuje te obietnice i nie jest kolorowo. Więc przychodzi następny handlowiec przejmujący bałagan zostawiony przez poprzedników. Pełen optymizmu i nadziei, że się da ;) a jak przyjdzie ktoś z doświadczeniem, mówiący czego oczekuje i