Wpis z mikrobloga

#januszebiznesu a raczej jeden janusz chowajacy sie pod pseudonimem @GearBest_Polska dalej banuje osoby, które wytykają jego kominczną działalność. Właśnie obdarował mnie banem.

Ostatnio prosiłem, żeby wypowiedział się w kilku kwestiach, ale zabrakło odwagi na kolejne ściemy.
Tak działa pseudo przedstawiciel #gearbest w PL :)

widmo82 - #januszebiznesu a raczej jeden janusz chowajacy sie pod pseudonimem @GearBe...

źródło: comment_ZpA6gzSCTZNSCVwLNiWArJNPqvsDTIR7.jpg

Pobierz
  • 38
@widmo82: Nie tylko on. Jest taki majfrend na wykopie co rekrutuje. Teraz gdy ktoś pyta co wybrać coraz więcej osób wciska swoje reflinki z kuponem 1$, byle tylko kupił z refa. Andczej jest tego najlepszym przykładem kiedyś krytykował ref linki i z nimi walczył a teraz robi to z czym walczył xDDD.
@leszek_SK: ja kupowałem w lightinthebox.com i pisałem do nich po złożeniu zamówienia by trochę nagieli prawdę i zmniejszyli wartość przesyłki na dokumentach. Niestety nie zgodzili się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc pewnie będzie 51$.
A z tym DVR to była możliwość odwołania od ich decyzji?
@widmo82: ja na samym początku działalności ich profilu zwróciłem uwagę by szanowali użytkowników i nie dawali refów w linkach. Również trafiłem na czarną listę, ale płakać nie będę. W ogóle ten cały ich profil pachnie jakąś ściemą.