Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale u mnie w mieście jest kilka Ukrainek takie 7,5/10 pochodzą z biednych rodzin, powiem wam, że belcowac się lubią i to za darmo oczywiście. Dlatego stanowczo uważam, wincyj Ukrainek do Polski!

Dla dobra mojego i waszego
PS1 jak taka Ukrainke zlokalizować? No ja na #tinder i trzeba pisać wprost, pieniądze im nie imponują bardziej humor, spędzanie ciekawie wolnego czasu i wiadomo co
PS2 jeśli jedna odmówi pamiętaj 3 kolejne nie odmowia
  • 27
@lronman: mieszkam w Bydgoszczy i tutaj też sporo Ukrów. W ostatnią sobotę byłem mimowolnym świadkiem polskiej gościnności i ukraińskiej dostępności. Ok 2 w nocy obudziły mnie jęki kobiece. Wystawiam głowę za okno, a tam na podwórzu obok Polak zapina Ukrę. Ona po ukraińsku, on po polsku. Pod koniec osiągnęli konsensus językowy, bo Ukra zaczęła mówić do niego "Ty debilu". Widać w miłości nie ma granic językowych ( ͡° ͜ʖ
@lronman: Nie od dziś wiadomo, że ukrainki >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> polki pod praktycznie każdym względem. Ładniejsze, mniej księżniczkowate, wbrew pozorom mniej lecą na hajs od polek, większość ma wartości rodzinne i można tak długo jeszcze wymieniać.