Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagów #klasycznaelegancja #klasycznebuty kupiłem sobie monki Meerminy z ebay'a (nowe z wadą, lekkie przebarwienia i parę rysek) rozmiar UK9, tęgość E i są na mnie za małe, więc wystawiłem na allegro. Jak ktoś byłby chętny to zapraszam, są naprawdę spoczko, no tylko że za małe. Ten UK9 to przesadzone, moim zdaniem są 42 max, zresztą tabela rozmiarowa jest na stronie producenta (chyba) dla takich samych butów, można popatrzeć: https://www.meermin.es/en/10134110100000se-10-101341-burgundy-calf-e-burdeos.html

Cena 450zł (nowe bez wad kosztują 160 euro, czyli ok. 670 zł).

Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam: link do aukcji

Dla zwiększenia zasięgu daję też #modameska #ubierajsiezwykopem nie bijcie proszę za tę mirko reklamę.
dlolb - Mireczki spod tagów #klasycznaelegancja #klasycznebuty kupiłem sobie monki Me...

źródło: comment_xO9nELZI7mMliJxhemVoQ9NEJ4weKDfS.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dlolb: Fajne :D Totalnie nie mój rozmiar, ale jakby ktoś się zastanawiał - warto, Meerminy są git. Zresztą sam mam parę na sprzedaż w UK 7,5. Swoją drogą jeśli to co pokazałeś na zdjęciach to wszystko to te "wady" ukryją się po pierwszym przejechaniu ich kremem :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kakkerlak nie mam niestety wymaganej ilości stażu i postów :/ jakbyś chciał pomóc koledze mirkowi to mógłbyś proszę wrzucić link w temat "okazje allegro" byłbym wdzięczny :)

Dopierp teraz wrzucili rozmiarówki na stronę i teraz już widzę, że nawet 9,5 było by na styk. Jak odzyskam kasę to będę dalej czatował, bo naprawdę wyglądają super te buty.
  • Odpowiedz
@Catttana: Czarne adelaide oxfordy, nie monki jak tu - w sumie nie sprecyzowałem. Założone kilka razy, natomiast stan bardzo dobry - na skórzanej podeszwie odrobinę widać, ale krycie kanału jeszcze nie wyszło. Ze 4 stówy plus wysyłka myślałem. Jak się nie sprzedadzą to trudno, zaryzykuję z mocnym rozciąganiem u szewca, albo się dopasują, albo na śmietnik.
  • Odpowiedz