Wpis z mikrobloga

Od zawsze powtarzam, że gdyby faceci mieli cipki to baby w ogóle nie byłyby potrzebne. Tylko #!$%@?ą, robią awantury, fochy, a to kup to, a to tamto, a to urodzinki, #!$%@? prezenty, rocznice, kwiaty, a i tak się skończy na tym, że jednak kolczyki nie trafione. #!$%@?. a facet? A facet #!$%@? to brat, facet to odbicie lustrzane, gra na kompie, lubi sporty ekstremalne, jak trzeba to pomoże zbudować płot czy umyć samochód. facet zajebiście gotuje, bo wiem po sobie, że jak #!$%@? obiadek to nawet mama jest dumna pomimo swojego 30 letniego stażu. Naprawdę, gdyby nie biologiczny pociąg fizyczny, gdyby nie te wasze cycuszki i wilgotna studnia to KAŻDY FACET MIAŁBY WAS W DUPIE WREDNE JĘDZE.
#rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #heheszki #pasta
  • 26
  • Odpowiedz
@winterfresz: Wolny rynek. Jak od kobiet się nie wymaga, tylko komplementuje za byle co, skacze nad nimi jak koło jajka, nie dostrzega wad (co innego one u nas, ciągle im coś nie pasuje), to potem chodzą dumne jak pawie myśląc że są chodzącym bóstwem, a mężczyźni mają im klękać do kolan. Potem jędze roszczą to by je kochać, lubić, ufać, zamiast pracować nad tym jędzowatym, wrednym, złośliwym, czepliwym, fochatym, kapryśnym jak
  • Odpowiedz
@winterfresz: hehe, nie słyszałem tego((oo))
A może tak by kazać im nosić ubrania zasłaniające wszystko, takie worki, tylko żeby oczy były odsłonięte. Zabrać prawo głosu w jakiejkolwiek sprawie, nic by im nie wolno było, nawet prowadzić samochodu a za byle pyskówę można by było je ukamienować, myślisz że takie coś by się udało?
  • Odpowiedz
@metrom Nie wiem, czy w naszym kręgu kulturowym to by się udało. Ale gdyby tak ściągnąć ludzi dla których to codzienność, to mogłoby się udać. Brzmi chyba jak dobry plan, nie?
  • Odpowiedz
@metrom: no, i to najlepiej zeby nawet na basenie albo na plaży tak musiały chodzić i to w krajach gdzie jest w #!$%@? gorąco. A jak już w sumie ułożone tak będą to czemu by nie mieć po kilka na raz, i niech wychodzą za mąż jako ośmiolatki xDDD
  • Odpowiedz
@winterfresz: A BABY SĄ TAKIE GŁUPIE I NIE MAJA PASJI A CHŁOPAKI MAJO PASJE I SĄ FAJNE. A BABY NIE MAJO I LEPIEJ ŻEBY ICH W OGÓLE NIE BYŁO. BO SAMOCHODEM TEŻ NIE UMIEJO JEŹDZIĆ. I BEDE JECHAŁ I BABA WE MNIE WJEDZIE I SIE POŁAMIE. JA I MOJE PASJE SIE POŁAMIO. I ŁADNEJ BABY TEŻ BYM NIE CHCIAŁ BO MA TEGO BOLCA Z BOKU NAPEWNO. I NIE MA PASJI. A
  • Odpowiedz
@winterfresz: trzeba sobie znalezc takiego rozowego, z ktorym mozna pograc na konsoli, uprawiac sport, swietnie sie bawic i dobrze rozumiec, miec przy tym wspaniale segzy i gotowac sobie dobra szamke na zmiane, ja tak mam i polecam taki styl zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz