Wpis z mikrobloga

Lubie se czasem odpalić poksy i zawsze chciałem kupić pokemon go plus ale cena i to co dostajemy z nim to masakra, wygląda to głupio, a go-tcha niedość że wygląda jak miband to jeszcze podobno pasują opaski od mibanda a jak wiadomo miband wygląda fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie wstyd latać wszędzie a różnica cen to 20zł (go-tcha tańsze) #pokemongo #pokemongoplus #pokemongotrojmiasto #telefony #gry ##!$%@?
SomeoneFromPoland - Lubie se czasem odpalić poksy i zawsze chciałem kupić pokemon go ...

źródło: comment_9jAqFjydPlwv6b5KbkCXShcpOjxrW3Lu.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SomeoneFromPoland: nie ogarniam że skoro już zrobili klon Go+ to nie mogli do niego dodać naprawdę użytecznych funkcji, jak np. łapanie kliknięciem tylko śmieci a każdy wartościowy Pokemon musiałby być łapany przez aplikację - z możliwością wybrania które uważasz za które. Brałbym w ciemno
  • Odpowiedz
nie mogli do niego dodać naprawdę użytecznych funkcji, jak np. łapanie kliknięciem tylko śmieci a każdy wartościowy Pokemon musiałby być łapany przez aplikację


@Marmite: A czytałeś opis tego ustrojstwa? Toto ma auto-catch na wszystko. Czyli zamiast klikać jak debil co chwila, to samo sobie klika i łapie gównixy.
  • Odpowiedz
@GregPelka: Widzę, że nie rozumiesz w czym rzecz. Go+ łapie Pokemona używając zwykłego Pokeballa bez żadnego modyfikatora catch rate i masz tylko 1 próbę, co skutkuje powalającą skutecznością oscylującą w okolicach 50% w przypadku gówien właśnie. Nie muszę chyba mówić jak kończą się próby złapania czegoś lepszego, a używając Go+ nie wiesz czy właśnie łapiesz Rattatę CP 10 czy Dragonite'a CP 2700. Dlatego właśnie wolałbym filtr, który odmawiałby łapania czegoś
  • Odpowiedz
Dlatego właśnie wolałbym filtr, który odmawiałby łapania czegoś innego niż gówna, żebym mógł sobie je sam prawilnie złapać przez aplikację używając malinek, lepszych kulek i curveballa.


@Marmite: No to jak będziesz miał włączony telefon i podglądał, czy nie ma czegoś lepszego, to po kiego wała Ci G+ czy tam jego odpowiednik.
Poza tym pomyśl, że taki brak może być spowodowany tym jak zostało zaprojektowane G+, więc producent Go-Tcha może mieć
  • Odpowiedz
No to jak będziesz miał włączony telefon i podglądał, czy nie ma czegoś lepszego, to po kiego wała Ci G+ czy tam jego odpowiednik

@GregPelka: Czytasz co piszę? Po to, żeby Go+ łapać gówna, a nie-gówna łapać normalnie. Połączenie zalet obu podejść.

Poza tym pomyśl, że taki brak może być spowodowany tym jak zostało zaprojektowane G+, więc producent Go-Tcha może mieć zablokowane ręce.

Być może. Niestety nie mam warunków żeby
  • Odpowiedz
@GregPelka: Naprawdę nie wiem, czy ja się jakoś źle wysławiam? Łazisz z telefonem w kieszeni, łapiesz gówna klonem Go+, spotykasz Dragonite'a, klon Go+ odmawia złapania, wyciągasz telefon, łapiesz Dragonite'a, chowasz telefon, łapiesz dalej klonem GO+. Prościej nie umiem.
  • Odpowiedz
@GregPelka: Bo w specjalnej opcji klona Go+, o której nie wiem czy jest możliwa ale zakładam że być może jest, ustawiłeś sobie które Pokemony ma traktować jako gówno i je łapać, a które ma przekierowywać do aplikacji.
  • Odpowiedz