Wpis z mikrobloga

@olmaz: Nie do końca tak jest. Moim zdaniem i jedni i drudzy wypadają fatalnie. Ci, którzy się "modlą" dlatego, że używają retoryki nienawiści do tego, aby skupiać swój elektorat i Broń Boże, nie dać mu się odwrócić. Drudzy natomiast, Ci, którzy plują, są totalnymi debilami ze względu na to, że to, co oni robią, to jest tylko woda na młyn dla PiS-u. Dzięki temu, opozycja nie rośnie w siłę(lub Ci, którzy
@pk347: z tego co wiem zbeirają kasę na pomniki, a druga strona się lansuję też przeszkadzając, jak im przeszkadzają miesięcznice to czeo po prostu nie olewają
@pk347 no ale co Tobie do tego, że ludzie sobie chodzą na te miesiecznice? Do chodzacych do koscioła też się przyczepisz? A może ludzie sluchający radio maryja też Ci nie odpowiadają? Jesteś taki nietolerancyjny, jak tak można?
@olmaz: Nie, nie jestem. Ale nie z uwagi na to, ze jestem zwolennikiem. Szczerze powiedziawszy, #!$%@? mnie to. Ale jesli owe 'miesiecznice smolenskie' maja zajmowac opozycje, ktora na tym froncie marnuje czas, zasoby ludzkie, jak i finansowe, to niech beda jak najdluzej.

Niech sie glupi mecza z nieistotnymi tematami. Grunt, zeby nie brali sie za powazne.
@Stachan: Generalnie bym się zgodził i podpisał pod tym w 100%, tylko...

Czemu za publiczne pieniądze? Przecież za cały hajs z tych miesięcznic na prawdę całkiem sporo pożyteczniejszych rzeczy można by zrobić