Wpis z mikrobloga

@CynicznySkurczybyk: Czarka taka herbaciarnia na Floriańskiej, bo dla mnie te w five oclock są takie perfumowane i takie raczej dla mas przeznaczone. Najlepiej kupować przez neta, ale zastanawiałem się czy jest gdzieś w Krakowie sklep w którym byłoby trochę drożej, ale przynajmniej nie czekałbym na przesyłke
  • Odpowiedz
@CynicznySkurczybyk: Zapraszam, zapraszam! W Czarce (Floriańska 13) możesz i kupić herbatę i napić się na miejscu. Mamy też niedaleko (Szpitalna 24) sklepik, gdzie tylko sprzedajemy na wagę. Tam też ogarniamy sklep internetowy, więc czasem zdarzy się, że te herbaty, które mamy w bardzo małej ilości, są w sprzedaży tylko na Szpitalnej.

@Ewentualnie: Dzięki za polecenie! No to wpadnij do nas, coś wybierzemy. Akurat mamy taką małą posuchę w
  • Odpowiedz
@eherbata_pl: ulala nie wiedziałem, że mirkujecie :)
@Ewentualnie: Jako stały klient potwierdzam. Eherbata to najbardziej prawilne miejsce do kupowania herbaty w Krakowie. Te fajfokloki i inne czasy herbaty to jest dziadostwo. W eherbacie czujesz i widzisz, że to profeska. Sprowadzją herbaty z jakichś małych plantacji, dużo herbat ma swoją historię, opisy na ich stronie są wyczeprujące. Polecam motzno. Ja od kilku lat tylko tam kupuję.
  • Odpowiedz