Wpis z mikrobloga

Jestem Tutaj, by rozwiać wszelkie watpliwsci oraz zakończyć spory towarzyszące tematowi ksztaltu ziemi. Już Państwu tłumaczę: Otóż ziemia jest plaska, gdyby była kulą, to ludzie by z niej pospadali. Pozdrawiam, i zapraszam do zadawania pytań, jako ekspert, postaram się udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi.

#ekspertwyjasnia #ciekawostki #nauka #ziemia #gruparatowaniapoziomu
  • 16
@ZaQ_1: Nonsens! Odstawmy na chwile powazna nauke i hipoetycznie zalozmy, ze ziemia jest kula. Otoz pana teoria zawiera niescislosci, Juz spiesze z wyjasnieniem: Pana organizm umarlby z powodu odwodnienia, nim zdazylby Pan przejsc ulamek dystansu, poza tym nawet zakladajac, ze udaloby sie panu dotrzec do samej granicy ziemi, niechybnie spadlby pan za linie horyzontu, poniewaz ześlizgnąłby sie Pan po krawedzi kuli. Jako ekspert odradzam przeprowadzania takich eksperymentow na wlasna reke. Pozdrawiam
@Luris: Prosze nie powielac falszywych mitow, ziemia nie znajduje sie na grzbietach sloni, dryfujacych na wielkim zolwiu. Już spiesze z wyjasnieniem: Prosze sobie porownac rozmiar slonia, oraz zolwia. Otoz okazuje sie, ze slonie posiadaja wieksza mase niz zolw, przez co fizycznie nie mozliwym jest aby 4 slonie zmiescily sie na pojedynczym zolwiu. (Polecam wybrac sie do najblizszego zoo, w celu rozwiania watpliwosci, Druga sprawa to jak wiadomo proznia panujaca w przestrzeni
@baldi: Spiesze z wyjasnieniem: Otoż gatunki, ktore ma pan na mysli zyja, poniewaz Ciagle podtrzymywana jest ich populacja poprzez narodziny nowych istnien. Jednak w pewnym momencie nastepuje wymarcie wszystkich przedstawicieli gatunku. Niezbitym dowodem na to jest wyginiecie dinozaurow. Pragne przytoczyc tutaj pewne bardzo madre przyslowiem, a szczegolnie zachecam do refleksji nad jego znaczeniem. Brzmi ono: "Cos Się konczy, cos zaczyna, Arka gdynia ku*wa, swinia. Pozdrawiam bardzo Serdecznie.
@dreszczZapomnialemHasla: jak widać wyraźnie na zamieszczonym przeze mnie schemacie wyraźnie widać, że żółw jest znacznie większy od tych słoni. Wynika to z wieku i gatunku żółwia, który jest nie znanym na ziemi żółwiem kosmicznym. Osiąga on niebotyczne rozmiary, i nie potrzebuje tradycyjnego ziemskiego pokarmu, ponieważ żywi się gwiezdnym pyłem.