Wpis z mikrobloga

@interface: @wpoz: w tych dwóch postach od góry jest tylko napisane jak to przyjeżdżają do niej znajomi z Lizbony, jakiś Australijczyk, później jakiś Czech. Tylko tyle znalazłem bo sam się teraz zainteresowałem skąd ona się wzięła. Więcej info nie mam, może już usunięte.
@woodywoodpecker: @Asterling: @PolDun22: @Gacrux: @Saganis: Czyli jak rozumiem, ona prowadziła bloga, a stulejarzy z karaczana tak rozbolała dupa, że ją wystalkowali i stworzyli takiego mema z jej zdjęciem? To chyba potwierdza moją opinię, że nikt nie powinien rozpowszechniać jej zdjęcia w takim kontekście, bo serio nie wyraziła na to zgody. I nie, fakt że wkurzyła jakąś grupę osób wcale nie sprawia, że to jest akceptowalne.
@Marbarella: To nie było na kara( innnym czanie), poza tym co dla mnie dziwne to ona nie dbała o prywatność w żadnym stopniu. I zapłaciła za to. Żyję sobie dalej w spokoju, nawet przez chwile dalej kontynuował blog. Zdjęcie tego gościa co został zabity rok temu na komisariacie we wro też zostało użyte w kilku popularnych memach.