Wpis z mikrobloga

  • 283
Dzięki za słowa zrozumienia i otuchy. Zmagam się z chorobą jaką jest nerwica natręctw od kilku lat. Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego typu #!$%@?. Myślałam, że tutaj spotkam się ze zrozumieniem bo na wykopie jest mnóstwo osób, które myślą trochę inaczej niż większość ludzi a pewnie spora część też cierpi na podobne "przypadłości". W każdym razie jest mi przykro, ze jedyny odzew jaki dostałam to heheszki "hehe brak bolca i #!$%@?" i "O #!$%@? dostałem raka"
  • 109
  • Odpowiedz
@Tremade: daleka jestem od przejmowania się komentarzami wykopkowej społeczności-z kilkoma wyjątkami- mój post to bardziej wyraz rozczarowania. Zadziwiające i zasmucające jest to jak częsty jest brak zrozumienia, empatii i zwykłej dobroci.
  • Odpowiedz
@navyblue: sam mam wiele problemów ale większość samców alfa tutaj Ci powie, że to wszystko przez Ciebie i przez brak związku, bo dzisiaj wyznacznikiem bycia normalnym jest walenie wszystkiego co się rusza

pozdrawiam
  • Odpowiedz
@navyblue: Jak się objawia Twoja nerwica natręctw? Czy jak np irytują mnie poplątane kable, albo mam prawie że nieodpartą ochotę ściągnąć komuś z bluzki zwisającego włosa to to także jest nerwicą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@navyblue: po co te fochy? niektorzy heheszki robią, a ty od razu spinasz dupę. nic dziwnego że masz nerwice. lecz to jak chcesz byc tylko komplementowana, typowy prozny rozowy z kijem w dupie :/ i jeszcze mowia ze wy macie poczucie humoru, tak, #!$%@?, jak zero dystanu do siebie :/
  • Odpowiedz
sam mam wiele problemów ale większość samców alfa tutaj Ci powie, że to wszystko przez Ciebie i przez brak związku, bo dzisiaj wyznacznikiem bycia normalnym jest walenie wszystkiego co się rusza


@mtvsh: bo to prawda. jak ktos nie jest kochany i nie ma seksu to #!$%@? w glowie go dotyka. tym bardziej gdy jest babą ktora szuka opieki i jest nadwrazliwa
  • Odpowiedz
cechą ludzi inteligentnych jest umiejętność zauważenia różnicy między dowcipem a powagą, Ty widocznie takiej umiejętności nie posiadasz


@navyblue: no wlasnie wiec nie jestes inteligennta bo nie widzisz heheszków tylko foszek od razu bo z ciebie żartujo ;((((((((
  • Odpowiedz