Wpis z mikrobloga

  • 283
Dzięki za słowa zrozumienia i otuchy. Zmagam się z chorobą jaką jest nerwica natręctw od kilku lat. Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego typu s----------a. Myślałam, że tutaj spotkam się ze zrozumieniem bo na wykopie jest mnóstwo osób, które myślą trochę inaczej niż większość ludzi a pewnie spora część też cierpi na podobne "przypadłości". W każdym razie jest mi przykro, ze jedyny odzew jaki dostałam to heheszki "hehe brak bolca i o------o" i "O k---a dostałem raka"
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Nie jestem znana tylko z gównowpisu


@navyblue: Nie BYŁAŚ znana tylko z gównowpisu. Od jakiegoś czasu coś Ci się poprzestawiało w główce od siedzenia na nocnej i teraz JESTEŚ znana tylko z gównocontentu. Dokładnie tak to działa. Nie jesteś jedyną osobą z podobną historią, mam dobrą pamięć i widzę, jak mocno przyciąga prymitywny mechanizm, jakim są kółeczka wzajemnej adoracji. Musicie się trochę ogarnąć z wylewaniem szamba na mirko (
  • Odpowiedz
@navyblue: Ja sam niegdyś zmagałem się z tą chorobą, mnie też faszerowano jakimiś g---o lekami i choć zdarzają mi się sporadycznie jakieś natręctwa, to na szczęście żadna terapia raczej nie jest mi już potrzebna (swoją drogą mam też brata z nerwicą natręctw, rodzeństwo z tą chorobą to chyba dość ciekawy przypadek jeśli weźmie się pod uwagę fakt że tylko 3 % społeczeństwa ma tą chorobę) i wiesz co? miej trochę
  • Odpowiedz
@navyblue: serio aż takie nadzieje pokładasz na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Usuń konto i zarejestruj się na jakimś forum psychologicznym gdzie znajdziesz ludzi podobnych do siebie, będzie to znacznie lepszy wybór niż szukanie tutaj czegokolwiek innego poza politycznym szlamem i śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@navyblue: Ja będąc młodszy miałem sporo natręctw, np plucie co najmniej 8 razy itp Ale jakoś powoli walcząc z nimi wyszedłem na prostą. Łatwo nie było co prawda, ale teraz prawie nie mam tego typu akcji :)
  • Odpowiedz
@navyblue: ja cię kc () i j---ć leszczy z lamusami się nie pieścić, raka to ja dostaję od spierdoniuszy którzy każdemu muszą dosrać żeby samemu się poczuć lepiej, jak ktoś nie łapie konwencji gównowpisu to jest tu taki świetny wynalazek jak czarnolisto, polecam
  • Odpowiedz
@navyblue: nie przejmuj się, tu siedzą z reguły ludzie, którym w życiu nie wyszło i ta cała skumulowana frustracja się z nich wylewa, właśnie w postaci tego typu komentarzy.
Nie mogę Ci pomóc za wiele z twoją przypadłością, ale trzymam kciuki żeby udało Ci się to wyleczyć.
  • Odpowiedz