Wpis z mikrobloga

@hohohohoho:

Na zdjęciach widzimy jak Kamińska zalotnie rozchyla kurtkę na wysokości piersi odsłaniając sporych rozmiarów dekolt albo - niczym Marylin Monroe - pozuje w podwiewanej od dołu spódnicy. Przypominamy, że to jest ta sama Anna Kamińska, która jeszcze w maju deklamowała:


I ja wyruszam By Cię odszukać/ I przyprowadzić/ Do Owczarni Pana./ To nie jest mój kaprys/ To nie zachcianka/ To mój obowiązek/ Jako Twej jedynej Żony/ Na całą Wieczność Przed
To pokazuje raczej hipokryzję lewicy. Bo rozpatruje to przez pryzmat kto robi a nie co robi. Gdyby robiła to żona posła lewicowego, to by przyklasnęli. A że to robi była żona posła prawicowego to wielkie mi oburzenie.


@MiKeyCo: Bardziej robienie sobie jaj z hipokryzji. Choć w tym konkretnym przypadku - prawdopodobnie z choroby.

Jak Biedroń zacznie na kolanach na Jasną Góre zaiwaniać też będę wyśmiewał, czego nie zrobię w przypadku jakiegoś
Choć w tym konkretnym przypadku - prawdopodobnie z choroby.


@graf_zero: Kobieta zmienną jest i do tego lubi grać na emocjach, ale zwolennicy homo mogą o tym nie wiedzieć.

@MiKeyCo: W obu przypadkach masz rację.
Nie mają RiGczu. Ale nie z powodów o których wspominasz.
- Wielgus w temacie dyktatury się przejęzyczyła, nie można jej za to szczególnie winić. Można natomiast za seryjnie okazywaną niekompetencję.
- Senyszyn może sobie wyzywające fotki strzelać, bo jest to zgodne z jej linią i poglądami. Co innego fakt że spora część tych poglądów obraża smak i zdrowy rozsądek. Nie fotki.

No i na koniec
* Joanna Schmidt - jednostka chorobowa, albo ciężkie #!$%@? umysłowe, jeśli rozbiła rodzinę swoją i Ryśka Dyzmu, a potem promuje kampanię na rzecz rodziny.


@MiKeyCo: Och daj spokój. Czepiać to się można prawicowców seryjnych rozwodników albo unieważniaczy małżeństw, ale nie liberałów obyczajowych. Przecież model rodziny lewicowej to nie mąż i żona. Rozstania i zakładanie nowych rodzin nie jest tu potępiane.

A mimo to nad zdjęciem Rysia z samolotu cały "prawicowy internet"
o rany, ale pitolisz. To jest właśnie hipokryzja prawicy. Wymagać od świata, żeby żył po bożemu, a samemu lecieć w bambuko.


@Fafnucek: Propagatorzy perwersji i zboczeń rozliczają katolików z pokazanego dekoltu. Jesteście poważnymi i konsekwentnymi ludźmu. (ʘʘ)
To pokazuje raczej hipokryzję lewicy.

To jest właśnie hipokryzja prawicy.


@MiKeyCo: @Fafnucek: Odpuśćcie polityczne spory i przepychanki, tu nie ma sensu. Jedyne co pokazuje ta sytuacja to to, że kobieta ma spory problem. Nie wiem czy sama kreuje te wydarzenia czy może ktoś nią manipuluje, ale to co robi i w jaki sposób wykorzystuje do tego swój były związek, nie jest normalne. Osobiście mocno współczuję facetowi i jego obecnej partnerce,
Odpuśćcie polityczne spory i przepychanki, tu nie ma sensu.


@a__s: Ty chyba adresatów pomyliłaś. Dlaczego nie skierowałaś tego do OP-a, który rozpoczął spór polityczny i urabianie jakiś przywar całej grupy? Dlaczego nie skierowałaś swojej uwagi do OP-a, który rzuca tagami politycznymi i generalizuje na całą prawicę w memie na podstawie działania jednego człowieka?

Wytykanie OP-owi, który generalizuje na podstawie kryteriów politycznych nie jest OK? Ale jego generalizacje są już OK? Jeszcze