Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś dobre portale, gdzie można za friko oglądać filmy i seriale? Coś pokroju dawnego kinoman/e-kino etc.
Ostatnio pozamykali większość i chyba ostatnim był filiser.pl. Teraz też już pousuwali tam filmy i nic się nie da oglądać.
Wiem, że na jeden zamknięty tego typu portal powstają kolejne dwa, ale ciężko znaleźć coś sensownego, bo albo 3 filmy na krzyż, albo wszystko w 480p, albo z kolei wyłudzanie na kasę przez jakieś fake SMS.
Co możecie polecić?

#filmy #film #seriale #torrent #kino
  • 16
  • Odpowiedz
@FightMaker: No ja bym powiedział że nie znają bo jak ktoś należy to torrentmasterrace to nie korzysta ze śmiesznych portalików z filmam i serialami w 480p i reklamami xD

Masz foliową czapeczkę na głowie(boisz się bagiet), jesteś leniwy i nie chce ci się pobierać czy masz stwierdzone jakieś upośledzenie i nie potrafisz z torrentów korzystać?
  • Odpowiedz
Masz foliową czapeczkę na głowie(boisz się bagiet), jesteś leniwy i nie chce ci się pobierać czy masz stwierdzone jakieś upośledzenie i nie potrafisz z torrentów korzystać?


@Wiedmolol: Obecnie pobieranie filmów przez torrent w Polsce to proszenie się o wizytę smutnych panów po miesiącu o 6 rano.
Po drugie oglądanie online jest wygodniejsze. Zwłaszcza z moim słabym internetem. Bo oglądasz i na bieżąco się buforuje w tle.
  • Odpowiedz
@FightMaker: Ale #!$%@?. Od lat ściągam wszystko z torrentów, wszystko z publików, żadnych seedboxów, VPNów, proxy czy #!$%@? wie co i nic.

Jesteś typową ofiarą internetowych januszy, którzy tak straszą bo ktoś tak im kiedyś powiedział, że znajomy kolegi kuzyna dostał wezwanie na policję.
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: koleś pyta o konkretne strony, a ty mu wyskakujesz z bólem dupy o to czego ktoś używa, gówno mając tak naprawdę do powiedzenia w temacie i jeszcze pisząc bzdury - filmy są zazwyczaj w 720p, z adblockiem reklam nie ma. także udław się, usuń konto i wsadź sobie swoje torrentmasterrace

@FightMaker ja czasem korzystam z cda.pl, na trt często nie ma polskich wersji
  • Odpowiedz
@FightMaker: http://alltube.tv/
Tylko na strony streamingowe trafiają gówno-relki, bo nikt nie potrafi wrzucić porządnych ripów ;-; (jeśli mówimy o polskich ripach - oryginałach, z napisami i lektorem)
Lektor to dopiero gówno-relki z popsutym tonem audio, bo polskie grupy ripperskie nie potrafią konwertować do NTSC poprawnie.

no i jest jeszcze #!$%@? XviD, który jest kompresowany przez te stronki do x264 xD
to dopiero parodia
  • Odpowiedz
@emka_: Przecież on sam napisał o 480p i reklamach(czy tam bramkach SMS), co ja tylko powtórzyłem i mi zarzucasz pisanie bzdur? Jakby OP chciał żeby mu podsunąć strony z torrentami to bym mu podsunął, ale debilnie taguje to się #!$%@? bo uważam że ty i tobie podobni, korzystający z tych śmieciowych stron typu cda, jesteście podludźmi. Jak można wybierać taki syf mając do dyspozycji prostą i lepszą alternatywę? Czy wy jesteście
  • Odpowiedz
@emka_: No przecież napisałem, że to proste, ale widać i to was przerasta co wielokrotnie widziałem na wykopie. Że już nie wspomnę o tym, że nie potraficie znaleźć napisów.

Ale nie, lepiej co 2 miesiące się pytać gdzie teraz oglądać po znowu zamknęli jakiś gówniany serwis. Przez 8 lat korzystałem z 2 trackerów. Nigdy nie mam problemów by coś znaleźć.
  • Odpowiedz
Serwisów jest multum, jak nie chcesz reklam to wpadnij na paczamy. Tyle co w odtwarzaczu Ci mrygnie to musisz zamknąć. A tak na przyszłość to po prostu wstukaj seriale online albo filmy online w google. Serwisów jest mnóstwo.
  • Odpowiedz