Wpis z mikrobloga

Kupując #3ds prawie 4 lata temu z myślą o pierwszych Pokemonach na tę konsolę (które z resztą okazały się słabe), nie mogłem przewidzieć, że ostatecznie zbiorę na nią tyle fajnych gierek. Zaczęło się od Monster Hunter 3U, który miał służyć jedynie jako zapchajdziura do czasu wyjścia XY (a tak naprawdę okazał się jednym z moich ulubionych tytułów), potem już poszło z górki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze wszystkich nie przeszedłem, a planuję kupić jeszcze kilka tytułów. Mam nadzieję, że uda mi się nadrobić zaległości do końca roku. ( ͡ ͜ʖ ͡)
A.....r - Kupując #3ds prawie 4 lata temu z myślą o pierwszych Pokemonach na tę konso...

źródło: comment_2j1hPkwvU20YBh99dAlsw169tkRrcvGv.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupując #3ds prawie 4 lata temu


@Agnaktor: Masz Xenoblade Chronicles które działa tylko na N3DS, a ta konsola wyszła niecałe 3 lata temu (2,5 roku temu w EU) ?????
  • Odpowiedz
@Pizdak: Różne są zboczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie osobiście bardziej przeszkadzają wielkie oznaczenia wiekowe na Niemcy i nazwy wydawców na grzbietach w różnych rozmiarach, każde z innej parafii.
  • Odpowiedz
@goomba-pl: pożyjesz zobaczysz. Jak posmakujesz kobiety to stracisz zainteresowanie żołnierzykami z plastiku, piaskownicą, komiksami z tytusem romkiem i atomkiem oraz rzucisz w kąt 3ds.
  • Odpowiedz
komiksami z tytusem romkiem i atomkiem

Papcio Chmiel powinien dostać pomnik! A moją najbardziej ulubioną częścią była ta z Prasolotem.


@noitakto: Nie wiem czy dorosłemu człowiekowi przystoi krytykować hobby innych ludzi, o ile nikomu nie szkodzą. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz