Wpis z mikrobloga

Witam,

Dziś tam jedna osoba o mnie wspomniała, że sie nie odzywam, to w sumie napisze parę słów. U mnie generalnie nic się nie zmieniło w ostatnim czasie, cierpliwe dalej pracuje. Plus jeden jest taki, że na nowej hali jest bardzo dużo pracy i w tym miesiącu będę mieć praktycznie całe konto nadgodzin wypełnione, a co za tym idzie za miesiąc dostane wyplatę już o jakieś 200 euro większą , i mi się troche sytuacja polepszy, bo tak już powinno być zawsze. Pojawiła się możliwośc, że już w sierpniu przejdę do głównego klienta, nic pewnego więc póki co tego nie pisałem. Jak mi się to uda to to wtedy wszystkie problemy znikną, bo skasuje jakieś 5 tys euro w półtorej miesiąca na tym przejściu. Tak czy inaczej , w przyszłym tygodniu jadę na 5 dni do Polski, krótki urlop i jak wrócę to złoże aplikacje do głównego klienta i zobaczymy co dalej :), jak będą konkrety to napisze :) Z takich milszych dla mnie akcji, to w weekend byłem w Holandii, znajomi wpadli sobie na pomysł by pojechać do kofika do holandii i że mają jedno miejsce wolne i czy nie chce ruszyć, no to pojechałem , bo jeszcze w holandii nie byłem :) A tak to leci po mału, chociaż teraz naprawdę dużo pracuje. W sumie od poniedziałku do piatku plus 2 soboty w miesiacu. Także, jedyne niedziele wolne i jakieś dni świąteczne. Jak by co to ja na Wykopie prawie codziennie jestem, coś ktoś chce wiedzieć może śmiało pisać. Mi jak się przydarzy coś ciekawego to też zawsze naskrobie. Dobrej nocki :) #kurakberlin
  • 26
@brudny: Twój plecak żyje i ma się dobrze ;), Miałeś na FB do mnie napisać i mieliśmy konkretnie się umówić. Napisz mi na FB po prostu wiadomosc jak będziesz mógł i się konkretnie umówimy. Z racji pracy, najbliżej mogę być w Niedziele w Berlinie, albo przed wyjazdem do Polski w następny czwartek. Na pewno jakiś termin dogramy :)
@kurakao Tak z ciekawością, może już o tym pisałem, a może nie, bo to w sumie mało istotny szczegóły. Ile masz lat?
A poza pytaniem to na prawdę szacunek, że potrafiłeś się tak spiąć i stanąć na nogi. Życzę Ci samych sukcesów i tylko rozwoju.
@kurakao: jeszcze jedna rzecz ci została po długach. Każdy twój wpis(albo prawie każdy) to ile zarobisz. Nie planuj, jak będziesz miał tą kasę to nam powiesz jak będziesz chciał. Mniejsze rozczarowanie jak nie wyjdzie z tego nic a tak było jak planowałeś przeniesienie na nie doszło do tego.
@GalNoname: 27,
@kuddelmuddel: grossberen
@frems: Różne rzeczy produkcyjne, od przyjęcia towaru, po rozładunek, po zbieranie z hali, sortowanie, pakowanie czy też załadunek gotowych paczek do klienta. W sumie tam gdzie mi się chce tam ide i tam pracuje :)
@swinkapl: Dobrze, w sumie mam już prawie 10k spłacone, myśle że do końca przyszłego roku wyjde całkowicie na prostą
@fordomaniak: Bo czekam na to :), To nie jest
@kurakao: jakby co pamietaj wyslac za jakis czas wymiary, kiedys gadalismy o ciuchach, zwlaszcza zimowych. jakby co ja sie tu rozejrze, z tego co pamietam moj rozmiar nie koniecznie ci pasowal (189cm, rozmiar buta 44) a szkoda bo mam prawie nowych cala mase, ale moze cos innego sie uda znalezc...
@kurakao: tak z ciekawości, " bo skasuje jakieś 5 tys euro w półtorej miesiąca na tym przejściu." to oprócz pensji to taki dodatkowy bonus, że dałeś się na stałe zatrudnić u końcowego klienta? Wiesz, 5kEUR/1,5mc = to jak programista 15k :-)
@tomaszk-poz: Już Ci tłumacze, u mnie w zeit firmie wypłata za przepracowany okres jest z opóźnieniem. A u klienta na bierząco, ponadto w zeit firmie, nadgodziny wchodzą na takie zeit konto, co w przypadku końca pracy wypłacają Ci. I te wyliczenie biorę z tego, że jest szansa iż 7 sierpnia będę u klienta. Wtedy dostanie 15 sierpnia wypłate ze swojej firmy ok 1200 euro. 31 jakieś 950 euro za przepracowany czas