Wpis z mikrobloga

Z całym szacunkiem do Kubicy. Czekam aż wroci i trzymam kciuki. Ale nie ma takiego drugiego na tym swiecie co ma tak swoich fanów w dupie. Nawet na swoim fejsie nie wstawi glupiego zdjecia z bolidu czy cokolwiek #!$%@?. Ja wiem ze jego skromność to wielki ewenement. Ale to nie jest skromność. To jest olewanie swoich fanow po całości od lat. #kubica #f1
  • 14
@ziobro2: wg mnie akurat fejsa prowadzi idealnie, nie ma tylko notki z testów GP3 i F1, ktory byl prywatny i "top secret". Renault wydalo info o tym razem z wrazeniami Kubicy - dla mnie to starczy, a i wszyscy myślę że do tego dotarli. Nie ma się co czepiac na siłę. Może po prostu nie chce nic zapeszać, mówić że to jest powrót do F1 nie będąc pewnym że się uda?
Ale nie ma takiego drugiego na tym swiecie co ma tak swoich fanów w dupie. Nawet na swoim fejsie nie wstawi glupiego zdjecia z bolidu czy cokolwiek #!$%@?.


@ziobro2: i ty masz czelność czepiać się jego podejścia do kibiców, kiedy 2 dni temu sam pisałeś tak:

moze byc tak ze wezma go bo teraz jest bardzo modne aby dawac szanse niepełnosprawnym. Moze tez jakas dotacja z urzedu pracy xD

https://www.wykop.pl/link/3771877/#comment-45922963

Ja
@ziobro2: większość wykopowiczów nie odebrała tego jak żart.

I nie psiocz na Roberta PR, bo on zwyczajnie nigdy nie był "camera friendly". Ja tam lubię poczytać jego dłuższe wywiady, bo facet ma nieziemską wręcz wiedzę o wyścigach oraz rajdach.

A że nie żyje FB/Insta/Twitterem? No cóż - nie można mieć wszystkiego ;)