Wpis z mikrobloga

@hooman: nie mozna dawac przywilejów zadnej grupie ludnosci. To najprostsze lekarstwo na wszystko. Wypowiedzi Shaded wskazuja ze ona jest albo niewiarygodnie durna (czyli po prostu reprezentuje rakowy intelekt, gdyby zajmowala sie innym tematem to bysmy o tym raku nawet nie slyszeli) albo po prostu wywodzac sie z imigranckiego srodowiska reprezentuje podobny poziom fanatyzmu co islamisci. Ot, po prostu przywlekla swoja wojne na polski grunt. Ta sama mentalnosc co islamisci, tylko
  • Odpowiedz
Czy celem życiowym każdego muzułmanina jest wysadzenie się w powietrze w centrum europejskiej metropolii?


@hooman: nie, ale jest propagowanie jego ideologii. Jest to ich obowiązek tak jak obowiązkiem chrześcijanina jest głoszenie ewangelii.
Karze się ludzi za propagowanie ustroju faszystowskiego i komunistycznego, można do tego dopisać ideologię islamską i wszystko będzie git.
  • Odpowiedz
@hooman:Nie rozumiem twojego argumentu. Po co dodawać?Może marsjanom też będzie dobre?Ta wypowiedź jest konkretna więc nie manipuluj ją bo następnym razem ekolodzy powiedzą - a ślimaki to gdzie?
  • Odpowiedz
Nie widzisz naprawdę?Wyjąłeś kawałek wypowiedzi i na tym budujesz co? Że nie dawanie przywilejów arabom to jak palenie żydów czy co? Proszę nie przeginaj, a taka jest wypowiedź Twojego wpisu
  • Odpowiedz
@Puter: Chłopie, tam wyraźnie jest napisane, że muzułmanów, zdaniem Miriam Shaded, powinno się karać, żeby nie czuli się pewnie, to jest cały tweet wrzucony przez TVP Info. Ja zadałem tylko retoryczne pytania. Czego jeszcze nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Puter: Obejrzałem, Shaded mówi o tym w 16:09. Zabawne, że tak bardzo boli ją muzułmańska, antyeuropejska mowa nienawiści, z która dotychczas nie spotkałem się ani razu, za to antymuzułmańska mowa nienawiści to chyba nowy polski sport narodowy, w którym pani Miriam przoduje
  • Odpowiedz
Ciekawe że się ty tą mową nie spotkałeś.Zdziwko. Widzisz ona pochodzi z kraju muzułumańskiego, a ty w Polsce gdzie się miałeś z tym spotkać?Autorytet się kurka znalazł
  • Odpowiedz