Wpis z mikrobloga

Zapowiadanej przez Kuklewicza informacji o rzekomych "szokujących powiązaniach chłopaka" - brak, nawet słowa.
Zapowiadanej przez Kuklewicza informacji o tym że rodzina rzekomo "od początku wiedziała" - brak, nawet słowa.
Obejrzeliśmy żałosny ZAMIENNIK tego co miało pójść. Coś musieli puścić to puścili - same na prędce sklecone odgrzewane kluchy.

#magdazuk #magdalenazuk #csiwykop
  • 59
  • Odpowiedz
@gigaset: A kto byl autorem "zapowiadanego" wcześniej reportażu? Pamiętasz? Nawet nikt nie wiedzial. Czy możesz udowodnić, ze ten zapowiadany wcześniej mial innego autora?
  • Odpowiedz
@dioxyna: Jak pisałem, każdy niech sobie tłumaczy jak chce.

Ja słyszałem że coś miało być a nie tego było, więc dla mnie logicznym jest przypuszczenie, że wyleciało, szczególnie że emisja opóźniła się o tyle, że wszystko można było zmontować od nowa. Ty wolisz wierzyć, że autor (który ostatecznie już nawet autorem się nie ostał, bo zmienił się zarówno prowadzący jak i reporter) konfabulował, żeby nakręcić oglądalność, choć podobno już się szykował
  • Odpowiedz
A kto byl autorem "zapowiadanego" wcześniej reportażu? Pamiętasz? Nawet nikt nie wiedzial. Czy możesz udowodnić, ze ten zapowiadany wcześniej mial innego autora?


@dioxyna: To Ty stawiasz tezę, więc to Ty udowodnij że nie miał.
  • Odpowiedz
@gigaset: Przecież to bylo tak słabe, ze to pewnie była zapchaj dziura. "Nowości" i kontrowersje miały być pewnie dla Grażyn i Januszow, a nie ludzi którzy codziennie slecza nad ta sprawa.
  • Odpowiedz
@gigaset: Ja stawiam teze? Ty napisałeś, ze prezenter odszedł. To sie zgodzę i nie mam wątpliwości, ale dodales, ze to inny reportaż innego autorstwa (kobiety) wiec to nie ja przepycham taki news...
  • Odpowiedz
@dioxyna: Dobrze. Wiesz lepiej. Miało być słabe i było. Kuklewicz kłamał, żeby nabić tej "zapchajdziurze" oglądalność. Niech Ci tak będzie. I tak żadnych argumentów nie przyjmujesz, więc po co ta dyskusja?
  • Odpowiedz
dodales, ze to inny reportaż innego autorstwa (kobiety) wiec to nie ja przepycham taki news...


@dioxyna: Skoro nie zawiera zapowiedzianych informacji, to uważam go za inny. Co tu piąty raz wyjaśniać? Ty wolisz twierdzić że Kuklewicz zmyślał? Twoje prawo - piąty raz to powtarzam.

Czyjego tam autorstwa - wszystko jedno w sumie. W każdym razie Kuklewicza na liście płac nie ma wcale, więc jaki niby miał interes w "nabijaniu oglądalności" czegoś
  • Odpowiedz
@gigaset: No właśnie, ja nie wiem. Równie dobrze mogli cos wyciąć, bo ktoś im pogroził, ze jak nie maja dowodów i będą mataczyć w państwowej tv to będą kłopoty... Równie dobrze mogli zostać poproszeni o nieujawnianie czegoś, przez prokuraturę dla dobra sprawy. Ale jak czytam o jakiś spiskach, układach wrocławskich hamujacych wyjscie materialu, oskarzenia o to PIS itp to po prostu nie wiem czy smiac sie czy płakać.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Już ci kiedyś pisałem: świat jest dobry, zło nie istnieje, układów nie ma, politycy są czyści jak łza. A cały ten syf który nas otacza to z kosmosu. Gadowski tez sobie "uwidział", że dostał wilczy bilet. I tyle. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@gigaset czy Ty naprawdę myślisz że w trakcie trwania śledztwa można mówić co ślina na język przyniesie w tv? Już nie mogę czytać tych Twoich wypowiedzi. Przecież NIE MOŻNA pewnych rzeczy zdradzać podczas trwania śledztwa tylko w celu zaspokojenia ciekawości gawiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
czy Ty naprawdę myślisz że w trakcie trwania śledztwa można mówić


@natkurka: No chyba można, skoro np. Polsat w Interwencji kilka tygodni temu mógł wyemitować rozmowę z Polką mieszkającą w Egipcie, która stwierdziła że ze 100% pewnego źródła wie jaki był cel wizyty i jaki proceder za tym stał. Ja nie twierdzę że ta pani mówi prawdę bo nie wiem, natomiast mówiąc to publicznie stała się świadkiem, którego zeznania - mam
  • Odpowiedz
@gigaset: Serio? Naprawdę uważasz, ze to, ze zbany hipotezy śledztwa oznacza, ze można w trakcie procesu podawać te informacje publicznie? Choćby z uwagi na różne konsekwencje takich info przykładowo ludzie mogą dokonać samosądu itp. Takich info sie nie podaje i tyle.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Bez przesady. W sprawie Ewy Tylman jakoś bez problemu na bieżąco komunikowano kto jest aktualnie głównym podejrzanym. A tego jej znajomego to ze dwa razy zatrzymywali i puszczali. To samo w sprawie tego Kajetana P. czy jak mu tam - na długo zanim go złapali już było podane o kogo chodzi i jakoś się samosądu nie bali, a wręcz przeciwnie, ostrzegali żeby się trzymać z daleka bo niebezpieczny.
  • Odpowiedz
@dioxyna: @gigaset; @natkurka: po programie nie należało się niczego spodziewać. To próba dyskontowania z tematu który w mediach umiera. Zapowiedzi w stylu: rodzice od dawna wiedzieli – że ich córka jest ambitna; szokujące powiązania chłopaka – ze światem stylistów modelingu. I po temacie. Zmiana ramówki bo Smoleńsk jest lepszym narzędziem grillowania opozycji. Abwera przychodzi mówi ze bierze reportaż bo musi sprawdzić czy nie psuje śledztwa i masz zmiany w
  • Odpowiedz
@Evergreengo: Tak czy owak, wyszła dupa i już lepiej by było gdyby tego reportażu w ogóle nie było bo pozostał tylko smród, rozczarowanie i podejrzenia. Więc z marketingowego punktu widzenia błąd. W odróżnieniu od Interwencji gdzie jednak odważono się podać parę nowych informacji (nie nam oceniać prawdziwych czy nie tylko Prokuraturze) i z pewnością spotkało się to z lepszą oceną widzów niż ta wczorajsza żenada. A co do tej Polki z
  • Odpowiedz
@Evergreengo:

O lamparcie się już wypowiadałem, odnoszę wrażenie że sutenerstwo i handel kobietami to też nie to a w zestawieniu z teatrem działań rozmywa faktyczne tło sprawy.


OK czyli skłaniasz się ku hipotezie o przemycie narkotyków, tak? Z możliwym wątkiem handlu ludźmi w tle ale nie jako dominujący cel wyjazdu?

Jedyne twarde dowody jakie są to bilingi i wymieniane dane elektroniczne pomiędzy interesariuszami. I to takie które można z mocy prawa
  • Odpowiedz