Wpis z mikrobloga

Za waszą radą odmowilam Markowi trujkata. I wyszlo jaki jest naprawdę ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale od początku:
Spotkaliśmy się u niego na stancji, spotkanie jak spotkanie, ale wiedziałam, że muszę poruszyć ten temat.
Powiedziałam mu, że nie czuję się gotowa i że uważam, że to za szybko. Że może kiedyś. I wiecie co #!$%@? powiedział?


Sprzedałam mu liścia i wyszłam. Witam ponownie ludzi z tagu #tfwnobf ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba wrócę na #tinder
#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Za waszą radą odmowilam Markowi trujkata. I wyszlo jaki jest naprawdę ( ͡...

źródło: comment_VjicsHXR7l3wEBkIyEC2TVdMPl9aeuk8.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: no wlasnie w tym sęk, że koleżanka Mango raczej gimbazą nie jest. Odpowiedzi na posty (podkreślam, odpowiedzi a nie wpisy) są bardzo opanowane i dojrzałe. Gimbazowe są same posty wymyślane wcześniej. Właśnie te odpowiedzi, które wskazują, że po drugiej stronie lustra jest osoba dojrzała i opanowana wzmacniają wrażenie baitu ( ͡º ͜ʖ͡º) We wpisach szalona gimnazjalistka szukająca szczęścia w przygodnym seksie a w odpowiedziach dojrzała
  • Odpowiedz
@MangoZjem na piekielnych kiedyś jakąś dziewczyna opisywała swoją listę przygód z randkami i miała identyczną sytuację :) niestety nie pamiętam kiedy to było.

Wtedy też myślałam, że ona zmyśla, bo o ile wierzę, że faceci piszą najróżniejsze głupoty przez internet, czy telefon, to prosto z mostu powiedzieć takie coś do nowo poznanej dziewczyny, to trzeba być debilem do potęgi entej, nie wierzę, że aż takie okazy łażą po świecie.
  • Odpowiedz