Wpis z mikrobloga

Za waszą radą odmowilam Markowi trujkata. I wyszlo jaki jest naprawdę ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale od początku:
Spotkaliśmy się u niego na stancji, spotkanie jak spotkanie, ale wiedziałam, że muszę poruszyć ten temat.
Powiedziałam mu, że nie czuję się gotowa i że uważam, że to za szybko. Że może kiedyś. I wiecie co #!$%@? powiedział?


Sprzedałam mu liścia i wyszłam. Witam ponownie ludzi z tagu #tfwnobf ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba wrócę na #tinder
#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Za waszą radą odmowilam Markowi trujkata. I wyszlo jaki jest naprawdę ( ͡...

źródło: comment_VjicsHXR7l3wEBkIyEC2TVdMPl9aeuk8.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@MangoZjem: no bo raczej innych niż Twój Marek to tam nie znajdziesz. Chociaż nie, wracaj na Tindera i sprzedawaj tu swoje kolejne historie z podobnym jak ta zakończeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: nie śledzę specjalnie Twoich wpisów, ale jeśli to nie baity, to szczęścia w ten sposób nie znajdziesz. Szukasz faceta na portalu do mechanicznego-byle-ruchania. Czego się spodziewasz? Wykluczyłaś już całkiem możliwość poznania kogoś w realu? Przestań szukać na siłę i krzywdzić się tym samym. Przestaniesz szukać na siłę to sam się znajdzie. Nawet nie będziesz się spodziewać.
  • Odpowiedz
Szukasz faceta na portalu do mechanicznego-byle-ruchania. Czego się spodziewasz? Wykluczyłaś już całkiem możliwość poznania kogoś w realu? Przestań szukać na siłę i krzywdzić się tym samym. Przestaniesz szukać na siłę to sam się znajdzie. Nawet nie będziesz się spodziewać.


@rissah: szukalam kiedys na tinderze ale po dwoch spotkaniach z roznymi goscmi odpuscilam. Marka poznalam wlasnie w realu.

Przestaniesz szukać na siłę to sam się znajdzie.


@rissah: dlatego wlasnie
  • Odpowiedz
@MangoZjem: jakbyś był kobieta to byś wrzucił kawałek siostry z kartką jak na prawdziwy bait przystało i to by miało jakis sens niestety jako troll z gimbazy dopiero jesteś na etapie pisania udawanych błędów ortograficznych i kiepskiego stylu zarzutek ktory jest nawet gorszy od nadii france
  • Odpowiedz
jakbyś był kobieta to byś wrzucił kawałek siostry z kartką jak na prawdziwy bait przystało i to by miało jakis sens


@dzeksondzekson: nie jestem trollem i nie pisze baitow, a tym bardziej nie mam zamiaru wrzucac cudzych fot c`'mon, mam troche rigczu jeszcze
  • Odpowiedz