Wpis z mikrobloga

@nkrnpp: jak masz pecha to cło naliczą, jak masz szczęście to nie. To jest taka dość duża loteria, ale szanse na wygraną masz większą niż w lotto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie bez znaczenia chyba od jakiego majfrienda zamawiasz, ja się kierowałem tylko i wyłącznie ceną. No i jeszcze czasem mają jakieś kupony, że jak powyżej 80$ to masz 3$ kupon.
Jedyne na co zwróć uwagę to
@Pszemekk: Dzięki za odpowiedź. Potrzebuję z przyklejanym mikrofonem.
Orientujesz się może, czy ten nowy model na 2017r., o którym niektórzy piszą to prawda, czy ściema?
I może głupie pytanie (dla upewnienia się): jeśli ten wynalazek jest w trybie interkomu, to komunikaty z nawigacji słychać?
@nkrnpp: jak najbardziej, yanosik, rozmowy telefoniczne, muzyka, radio, youtube. Wszystko co chcesz. Majac odpalona muzyke yanosik przerywa ja i mowi komunikat, ale jak rozmawiasz przez telefon to nic nie mowi. A google maps nawet w czasie rozmowy telefonicznej mowi komunikaty w tle. Sprawdzone juz wiele razy i wiele razy dzieki temu uratowalem pieniadze na koncie w banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do modelu na 2017 to
@Pszemekk: a mógłbyś coś więcej napisać o tym interkomie? Jak z zasięgiem? Jak długo trzyma bateria? Jak wygląda sprawa samego mikrofonu, nie trzeszczy? Idzie zrozumieć co mówi druga osoba? Jak wygląda ten uchwyt który trzyma interkom? Nie wypada, siedzi pewnie? Próbowałeś połączyć się z jakimiś innymi użytkownikami, powiedzmy z Sena?
@adrianeo_ban: zasięg realny to myślę będzie te 500 metrow na trasie.
Bateria jak używam tylko yanosika bez słuchania muzyki to i dwa tygodnie trzyma jak jeżdżę codziennie po godzinie. Ogólnie na wyjazd calodniowy zawsze mi starcza na spokojnie, a jak coś to bateria do pełna ładuje się chyba 30min z gniazda USB na moto.
Zależnie pewnie od kasku, ale przy 120 na nakedzie da radę rozmawiać spokojnie, także mikrofon daje rade.
@Andczej: Być może. W takim razie napisz jak jest.
Znalazłem art. 52 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, mowa tam o 45 euro.
O 22 euro znalazłem na bankier.pl. Nie wiem, skąd to wzięli.
@Pszemekk: DHL to chyba z automatu doliczaja vat, bo za to też sobie liczą
@nkrnpp: nie pamiętam, czy to była sena czy cos innego, natomiast kumpel się łączył ze mną i dwoma innymi kumplami, chociaz przy dwóch tcomach był problem bo coś się rozłączało (przy 5 riderach o ile pamiętam). W tej kasie chyba nic lepszego drugi sezon mam, i sobie chwalę. radio mogłoby być lepsze ale i na to