Wpis z mikrobloga

Jako że Niantic nie potrafi zbanować cziterów latających na fly gps zastanawiam się nad kupnem na allegro zboconego konta z Tyranitarami, Blisseyami, Snorlaxami itp. Zastanawiam się także nad lataniem na tym koncie na fly gps, ale trochę się cykam latać na fly gpsie na tym samym urządzeniu na którym gram na swoim legitnym koncie.
#pokemongo
  • 15
@NormalnyJa: wszystkie gymy w mieście od lutego obstawione przez czitera i jego zbocone konta, czym się jeszcze chwali na grupie na fb. Zgłaszany codziennie, ale Niantic ma to w dupie. Sorry ale moja cierpliwość naprawdę się kończy, a takie konto na allegro to koszt 10zł.
no dobra, ale nikt mi nie odpowiedział na pytanie czy Niantic może jakoś wykryć że na tym samym urządzeniu na którym gram legitnie, latam też na fly gpsie na kupionym koncie?
@pawel8511: Bez paniki. U mnie na grupie właśnie główny botter dostał bana na dwa swoje konta. Tłumaczył się tym że nie miał czasu grać a chciał mieć 30lvl w końcu. Tak więc coś się jednak dzieje. Nie wiem jak z fly GPS bo nie widziałem ostatnio głównych flyerów. Ale zdaje mi się po ich aktywności na fb, że paru padło. Nagle zamilkli :)
@ewridejhardtrajning: Główny boter bo się obnosił ze swoim botowaniem. Nie wiem ile używał bota. Ale z tego co piszesz to z umiarem by tylko wbić 30 lvl. Niemniej uczył gimbazę jak boty stawiać. U mnie bieda w mieście. SilphRoad używają dwie osoby w tym ja :) Tak więc poziom oszustów nie zachwyca.