Wpis z mikrobloga

Niewidzialność, teleportacja w dowolne miejsce, telekineza czy czytanie w myślach? I co robilibyście gdybyście posiadali jedna z tych mocy?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comer123: Teleportacja. Bym poszedł do sklepu, zdjąłbym koszulke na oczach kamer i wszedł do kibla. W kabinie bym zrobił tp do rezerw federalnych USA i z---------ł ze 4 sztabki złota. Po chwili wychodzę z kibla jak gdyby nigdy nic. Przetapiam na małe sztabki po 100g i sprzedaje w różnych krajach.
  • Odpowiedz
@comer123: Podejrzewam, że w skarbcu mają kamery jakością przebijające te, do kręcenia filmów w holiłut, a zawsze dobrze mieć mocne alibi. "Panie bagietmajstrze o------o mi, poszedłem do łazienki się uspokoić" i pyk, niepodważalne alibi. W 10 minut choćbyś się zesrał ode mnie nawet do Torunia nie dojedziesz XD Alibi jest? Jest. cia i inne fsb mogą mnie w trąbke pocałować. Można też w kominiarce w sumie..
  • Odpowiedz
@comer123: Ale nie podałeś najlepszej supermocy o której każdy dzieciak zawsze marzył - Zatrzymanie czasu - smyranie ładych pań siusiakiem, wyjmowanie pieniędzy z portfeli i wiele więcej :v
  • Odpowiedz
@comer123: U mnie w głowie zawsze wyglądało to tak, że po prostu ludzie, samochody, pociągi inne to g---o zamierało w bezruchu nie mając pojęcia co się wokół nich dzieje. Mógłbym "pożyczyć" sobie 200zł z portfela, a ten ktoś nawet by tego nie zauważył i skumałby dopiero przy kasie jak nie ma czym zapłacić. Ogólnie wszystkie żywe istoty + monitoringi i takie rzeczy stają. A wtedy wchodze ja, cały na biało
  • Odpowiedz