Wpis z mikrobloga

Czołem pocztówkowe świry.

Wydaje mi się, że skończyłem wypisywać te nasze kartki. W sumie część ludzi nie odpowiedziała na moje PW, inna część odpowiedziała lecz nie zapłaciła. Kilka osób wysłało kase i hajs na konto bez podawania swojego nicka. No różnie to było. Generalnie pocztówek jest nieco ponad 60 co prezentuję na załączonym zdjęciu.

Teraz tak organizacyjnie - za 5 dni wylatuję do Polski. Wydaje mi się, że do wszystkich, którzy wpłacili dałem radę napisać PW z potwierdzeniem, że kartka wypisana.
JEŚLI ZAPŁACIŁEŚ, A NIE DOSTAŁEŚ PW - NAPISZ JAK NAJSZYCIEJ, ŻEBYM CIĘ NIE POMINĄŁ PRZYPADKIEM!
Proszę o wyrozumiałość - robiłem to w wolnym czasie, do tego nie wszyscy dokładnie zastosowali się do do mojej "instrukcji" co nieco utrudniło mi sprawę. Mogłem też kogoś pominąć.

Teraz część dla spóźnialiskich - jeśli do tej pory nie zapłaciłeś/aś, bo [cokolwiek] - bardzo proszę, nie pytaj czy jeszcze można się załapać. Już nie można. Zwyczajnie nie sądzę, że zdążę to ogarnąć, a nie chcę rzucać słów na wiatr i zapewnień, których nie mogę zrealizować. Jednak nie wszystko stracone! W lipcu bedę tutaj znowu na miesiąc. Jeśli będę miał czas (i ochotę w sumie też, bo to wyszło więcej czasu niż się spodziewałem XD) to pod tymi tagami co standardowo dodaje z pewnością się odezwę z propozycją.

Kasę na znaczki już chińskiej koleżance przekazałem, jutro pójdzie z misją na pocztę i mam nadzieje ogarnie sprawę i kupi to co trzeba.

Co do treści na pocztówkach to starałem się nie wysyłać wszystkich z tą samą treścią. Oczywiście w przypadku wysłania 60 kartek ciężko pewnych rzeczy nie powielać, ale starałem się podejść do tego z sensem. Ci co chcieli chińskie znaczki to chyba je dostaną (mam na myśli zyczenia po chińsku, bo chińskie znaczki pisane przez chińską chinkę ma każdy, bo poprosiłem ją by napisała nazwę kraju w adresie po ichniejszemu - żeby na poczcie sobie tutaj poradzili na sto pro XD), Ci co chcieli pustą kartkę mają pustą, Ci co lenyfejsa to jest też leennyfejs (taki jaki umiałem).

Jak wrzucę do skrzynki to jeszcze jeden wpis rzucę tak żeby zamknąć sprawę zupełnie od mojej strony i później czekać na feedback :)

Standardowo, jak największe bydle, zawołam wszystkich powiązanych z tą nitką (po raz przedostatni na szczęście dla Was już).

No więc cumple- z fartem ( ͡° ͜ʖ ͡°)!

#podrozujzwykopem #podroze #pocztowki #upiornyzagranico
upiorny - Czołem pocztówkowe świry.

Wydaje mi się, że skończyłem wypisywać te nasz...

źródło: comment_0QtQpTfZnCwBpc1RZpEQsEE6Yat8LiDL.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (47)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @MateyJDM @agaciksa @demoglobalniehiperanalnie @maciej__ @sajmoon @Nadox @klimatyzator @rhqq @Saute @hydroksymoron @Znasz_tego_Andrzeja @Darktek @daray89 @GracekPL @Lukasq @DawidoVader25 @FaraonMerJan @Gdanio @sagu93 @janoosh
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (44)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @agaciksa @Znasz_tego_Andrzeja @ImaladamasamadalamI @Adrian77 @GracekPL @plazma @mm901 @3rdEye @jaroslaw-syrek @piotyr18 @Lajz @TymekB @Gluten @janoosh @seledynowa_panienka @Chomik96 @totomek @Berkas @ookurasama @waldekzcargo
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (247)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Arhi @lanacz2 @nimithril @drcmlf @WiszWiKenTernBakTajm @felicjusz_meme @love2spooch @mandrake13 @TenNorbert @Spajkuss @beerkoff @daray89 @Deska_o0 @rimyi @Gamgee @LaRauxe @FaraonMerJan @agaciksa @sajko @Sarpens
  • Odpowiedz