Wpis z mikrobloga

Czołem!

Wiem, że dzisiaj jest smutny dzień i wszyscy mówią o zamachu, ale ja jestem tu, problemy są tam - muszę robić to co do mnie nalezy.

Tak w nawiązaniu do poprzedniego wpisu.

Zgodnie z obietnicą popełniłem pierwszy krok by finalnie akcja zakończyła się jakże radosnym "OP DELIVERED". Jak widzicie kartki z Chin już czekają - nawet ładne wzory przyszły (dla zobrazowania ile ich jest postawiłem wszystkim dobrze znany punkt odniesienia).

Na PW wszystkim zaangażowanym wysłałem informacje o szczegółach - mam nadzieję, że nie pominąłem nikogo.

JEŚLI ZGŁASZAŁEŚ CHĘĆ UDZIAŁU A NIE DOSTAŁEŚ PW - PISZ ŚMIAŁO!

JEŚLI CHCESZ JESZCZE DOŁĄCZYĆ (MAM KILKA DODATKOWYCH KARTEK) - PO ZAPOZNANIU SIĘ Z PIERWSZYM WPISEM, TEŻ UDERZAJ W PW.

Znowu pozwolę sobie wszystkich zawołać, mam nadzieję, że nie obrazi się nikt, ale głupio byłoby gdybym kogoś pominął i nie wysłał mu nic.

Aha - cumple @Lemink @berafito @sprite @SynStolarza @marekmarecki - czy nie macie aby PW zablokowanego? Nie mogę do Was napisać :c

Kurde, nie mogłem wysłać do wszystkich PW w tym samym czasie, bo mi wypok blokadę na spam odpalił. Jakbym komuś przestał w połowie rozmowy odpisywać to znaczy, że znowu odpalił się filtr na godzinę XD

W sumie jak zauważył jeden z cumpli, który już na PW zdażył odpowiedzieć - jeśli ktoś nie chce zostawiać danych osobowych tutaj na PW wypokowym to w tytule przelewu, oprócz nicku, napiszcie coś w stylu "dane do kartki takie jak dane z przelewu" czy coś w ten deseń. Tak żebym zrozumiał po prostu :)

@MateyJDM: Dzięki cumplu za ekstra hajs. Z pewnością wypiję Twoje zdrowie (może nawet chińskie "ganbei" jeśli będe miał miejsce w brzuchu) w jakiejś skośnej knajpce ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z fartem mordy!

btw. Jak Wam się nudzi to zapraszam na ten mój własny tag #upiornyzagranico - jak się tam dokopiecie na wpisy z poprzedniego roku z Turcji czy Finalndii to może Was zaciekawi coś. Nie jest tego dużo, ale ostatnio jak tam zaglądnąłem to morda mi się ucieszyła.

#podrozujzwykopem #podroze #pocztowki
upiorny - Czołem!

Wiem, że dzisiaj jest smutny dzień i wszyscy mówią o zamachu, al...

źródło: comment_jws1kXj3yoQHeTFlWbQmH6Haqx2xPlA9.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (247)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Arhi @lanacz2 @nimithril @drcmlf @WiszWiKenTernBakTajm @felicjusz_meme @love2spooch @mandrake13 @TenNorbert @Spajkuss @beerkoff @daray89 @Deska_o0 @rimyi @Gamgee @LaRauxe @FaraonMerJan @agaciksa @sajko @Sarpens
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (43)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @agaciksa @Znasz_tego_Andrzeja @ImaladamasamadalamI @Adrian77 @GracekPL @plazma @mm901 @3rdEye @jaroslaw-syrek @piotyr18 @Lajz @TymekB @Gluten @janoosh @seledynowa_panienka @Chomik96 @totomek @Berkas @ookurasama @waldekzcargo
  • Odpowiedz