Wpis z mikrobloga

Inne sklepy nie wiedziały co się dzieje bo zostały zmiażdżone przez P O T Ę Ż N Ą promocję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzieliście gdziekolwiek nowego pada do #ps4 za 149,9? No to proszę bardzo. Wjechała nam właśnie olbrzymia dostawa nowych kontrolerów w najniższej możliwej cenie w Polsce! #chwalesie

W związku z tym bardzo chętnie rozdamy jednego pada dla losowego mirka. Oczywiście plus do posta, oczywiście mikrorandom, zielonki nie biorą udziału. #rozdajo potrwa do soboty 10.06 i tego dnia wrzucimy posta ze szczęśliwcem.

Trochę o samych padach: są to wersje OEM v1 więc nie mają opakowań i mogą wystąpić minimalne mikroryski na obudowie od transportu. Na pady udzielamy 2 letniej gwarancji na podstawie paragonu.

Do dzieła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konsole #gry #xgamecenter #cebuladeals
xgamecenter_pl - Inne sklepy nie wiedziały co się dzieje bo zostały zmiażdżone przez ...

źródło: comment_5MCEGB8pPdUSev5eAQJvyBUqD9IcTSoi.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanMihau: i jeszcze jedno - pady są nowe, zapis w ofercie to nasze zabezpieczenie gdyby ktoś doszukał się jakiejś małej ryski na obudowie. Pady przychodzą zbiorczo w kartonach stąd od transportu mogą ale nie muszą pojawić się jakieś rysy.
  • Odpowiedz
@xgamecenter_pl: pewności nie mam, ale patrząc na fakt, że sprzęt trafiający do serwisu sony wraca z niego w jeszcze gorszym stanie (cudowne sony odsyła ludziom regenerowany sprzęt) wcale by mnie nie zdziwiło gdyby te pady również swoją drogę zaczęły od jakiegoś niezadowolonego klienta i serwisu. No i sam fakt, że są powystawowe mnie nie zachęca. Jeżeli dostaje paragon marża - również kwalifikuje się to na minus i ja bym dopłacił
  • Odpowiedz
@Shumitu: Z resztą to co za kit o 1000 kupionych padów? 1000szt to może kupuje sobie Saturn/MM od Sony i rozdziela je na 30 sklepów w Polsce, a taki mały sprzedawca to 1000 padów będzie sprzedawał ale minie 10 lat zanim to opyli.

Nie chce tutaj nikogo szkalować ale strasznie mnie w----i@ takie sprzedawanie sprzętu na allegro jako nowy powystawowy, który nosi delikatne ryski... to wszystko g---o prawda, to są
  • Odpowiedz
@xgamecenter_pl:
szkoda że sony nadal nie potrafi zrobić normalnego pada na duże męskie łapska z porządnymi triggerami, kosmiczna przepaść była między x360 controller a DS3 i tylko nieco mniejsza między X1S controller a DS4.
  • Odpowiedz