Wpis z mikrobloga

O ja wale... wreszcie siadło - pijcie ze mną kompot mireczki xD ja nie wiem, czy mam coś z beretem, czy faktycznie koleś wciągał mete po nocach pod stołem, ale nie szło ni cholery go ubić. Trzy dni wracania do wyzwania z Dagonem, trzy gazyliony przebudowywania talii, eksperymentów. No i w końcu siadło. Tak mnie uradowało, że jeszcze zrobiłem kilka podejść, aby poznęcać się nad jego truchłem () gdyby ktoś miał takie same emocjonalne problemy jak ja, załączam listę i mogę napisać co i kiedy trzeba.

#gwint #gwent
Pobierz Niewierny_Mops - O ja wale... wreszcie siadło - pijcie ze mną kompot mireczki xD ja n...
źródło: comment_pPZNyZjWVFBISOtAFfceATjdpoNpam0N.jpg
  • 22
jak to zrobiłeś? mam ten sam problem, nie mogę zrobić wyzwania z dagonem, kombinuje z taliami i nic


@bart-bart: Już piszę kolejno - nie sprawdzałem żadnych tutorialów w necie, bo nie znalazłem żadnego godnego materiału dla mojego ucha i oczu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początku musiałem sobie w głowie rozpisać kolejność jego czynności, które wykonywał zawsze. Sama decklista tutaj niestety nic nie pomoże, gdy nie zna
Pobierz Niewierny_Mops - > jak to zrobiłeś? mam ten sam problem, nie mogę zrobić wyzwania z d...
źródło: comment_zoykvAJmjZWtCLUV0iKGY58AJlUgrsD2.jpg
@Niewierny_Mops: ja się właśnie zastanawiam jak to jest bo część ludzi przechodzi to bez oporu (jak ja, za pierwszym razem mi pykło) a inni męczą się po kilka-kilkanaście razy. Niezależnie od poziomu i doświadczenia gracza. Ja jakiś pro nie jestem a mi pykło od razu, kumpel koks już prawie 100h w Gwinta, milion otwartych beczek i pykło mu chyba dopiero za 4 razem :D
@SunnO: Mój znajomy wykonał za raptem drugim podejściem i powiedział, że dużo większy problem miał z innymi z wyzwań xD może kwestia szczęścia przy rozdaniach dla Dagona. W niektórych podejściach robił u mnie głupie ruchy np. ściągał karty, które i tak by zdechły w następnej od mgły etc. W sumie teraz dla sprawdzenia zrobiłem kilka podejść i mniej więcej tą talią teraz mam 50/50 po kilkudziesięciu dosłownie przegranych grach wcześniej -