Wpis z mikrobloga

Właśnie byłem poniekąd świadkiem wypadku jak pociąg jakiś express czy intercity przy przystanku kolejowym warszawa wesoła zmiótł gościa. Wracałem z przejażdżki rowerowej stwierdziłem że strzele kebaba na kolacje bo nawet już głodny byłem, stoje w kolejce i słysze że leci jakiś pociąg i w opór długo trąbi, potem widzę że ludzie się zlatują to też patrze o co chodzi a tam przy przejeździe leży ciało bez butów z podwiniętą koszulką na głowę a raczej to co z niej zostało bo gość co więcej widział mówił że głowa kilka metrów dalej :/
Po chwili policja przyjechała potem karetka, poświecili latarką po zwłokach stwierdzili że nic tu po nich położyli czarny worek i tyle ich roboty. Zawinąłem się do domu i informowałem po drodze ludzi na kolejnych przystankach że nie mają co czekać na pociąg bo nie przyjedzie z powodu wypadku.
Najlepsze było że miałem odpaloną appke #pokemongo i centralnie w miejscu wypadku jest gym i ktoś go podbijał i nawet nie zaprzestał do póki nie wstawił swojego pokemona 0_o (A huy tam trup obok muszę wstawić swojego snorlaxa)
A ja mam przed oczami całą akcje i nie wiem jak dziś zasnę. Musze zalać beret.
#wypadek #gorzkiezale
  • 17
@krzynek: niedaleko mnie w mieście też był podobny wypadek, para około 19 lat witała się na peronie bo jedno z nich przyjechało właśnie pociągiem i pociąg przejeżdżał i rzucił ich o ziemię gość zginął na miejscu, dziewczynę zabrali do szpitala.
@turok2016: tu też podobnież gościa zassało, samobójca to na pewno nie był.
@Nates098: dzięki, żebyś wiedział. Mam ten obraz przed oczami i nie mogę z siebie wyrzucić. Teraz dopiero 'czuję' tą całą akcję, na miejscu jakoś to chyba do mnie nie docierało co się #!$%@?ło
@krzynek: to bedziesz pamietal ten wypadek ,co mozesz zrobic porozmawiac o tym z kims , isc na spacer ,pomodlic sie ,zapalic swieczke picie, nic nie da , wiem ,bo bylam swiadkiem podobnego wypadku tylko czas leczy rany
@czlowiek-zelazko: mirku już nie trzeba bo miasto się zainteresowało jakiś czas temu problemem. Już powstają projekty tunelu w miejscu tego zdarzenia jak i w innych trudnych miejscach. Tyle że rozwiązanie najwcześniej będzie w 2021 roku. Przykładowe źródło: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,21049394,tunele-pod-torami-pkp-w-rembertowie-i-wesolej-wiadukt-na-chelmzynskiej.html
Aczkolwiek tyle ludzi już zgineło że powstał czarny punkt :/
@MokreStupki: niet, ja jeźdze dalej od cywilizacji. Z resztą ostatnio coś mi się dziwnego stało i z pokestopów nie chcą od tygodnia wypadać potiony i nie mam jak leczyć obitych pokemonów. Średnio 1 potion z 10 pokestopów
@MokreStupki: wgl to jest jakieś dziwne, wcześniej cierpiałem na brak revive i ściągałem z ringu poksy które miały 1/3 energii bo potem nie miałem jak ich wskrzesić, a potiony to usuwałem bo aż nadmiar miałem. Teraz jest na odwrót revieve z co drugiego stopa wypadają i mam już ich około 70 a nie chcą potiony lecieć, przedwczoraj walczyłem sztukami po samym revieve z połówką energii.