Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Mirki pisze z AMW bo pomimo tego że dziewczyna nie lurkuje mirko, to wolałbym pozostać anonimowy.

Od 2 miesięcy jestem z dziewczyną, dziewczyna jest super i ogólnie dogadujemy się b.dobrze. Oboje mamy po 25 lat i nie jesteśmy swoimi pierwszymi.

Ale chodzi o seks, ogólnie to seks z nią jest super ale jest jeden mały problem. Otóż dopóki nie wejdę, to dziewczyna jest ABSOLUTNIE #!$%@? SUCHA I...ZWARTA. Ale tak, że nie mogę kompletnie wejść. Jak już wejdę choć jeden raz, to od razu jest mokro i super, ale jakby pierwsze włożenie to jest #!$%@? horror. Podaje schemat:

Dziewczyna jest absolutnie sucha i ciasna-> ja się męcze żeby wejść -> dalej się #!$%@? męcze -> OK wchodzę (ale jest ciężko bo baaaardzo ciasno) -> nagle dosłownie w sekundę dziewczyna jest bardzo mokra i rozwarta że już nie ma kompletnie problemu wyciągnąć i wsadzić jeszcze raz

Więc problem jest przy pierwszym wejściu.

Drogi Mirki i Mirabelki, o #!$%@? tu chodzi? Jak bardzo bym się nie starał, jakiej gry wstępnej bym nie robił i jak ona już nie była napalona że już sama by chciała bo zaczyna mi świrować, to zawsze ale to zawsze mam problem z pierwszym wejściem. Nie jest to jakiś jednostkowy przypadek bo seks uprawiamy średnio raz na 2 dni i ciągle jest to samo.

Nie wiem #!$%@?...problem jest ze mną czy z nią? Myślałem o stosowaniu jakichś żelów ale na razie robię dobrą minę do złej gry póki się nie upewnię o co chodzi, a nie chcę jej o tym na razie mówić bo się jeszcze okaże że to coś z nią i się jeszcze dziewczyna niepotrzebnie zestresuje.

To ja zapieprzam grę wstępną (chcoiaż raczej to wykluczam no bo kurde...ona po wejściu w nią jest OD RAZU mokra) czy to jednak ona może mieć jakiś problem (np. się denerwuje i nie może się rozluźnić)?

Z żadną dziewczyną nie miałem tego problemu.

Heeelp mirko heeelp (chociaz liczę głównie na #rozowepaski bo może też mają taki problem u siebie :) )

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 23
  • Odpowiedz
a nie chcę jej o tym na razie mówić bo się jeszcze okaże że to coś z nią i się jeszcze dziewczyna niepotrzebnie zestresuje.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem nawet jak to skomentować XD myślisz, że ona o tym nie wie? Weźcie usiądźcie i pogadajcie o tym razem, może ma blokadę psychiczną, nie wiem. Tylko tak to możecie rozwiązać, rozmowa + ewentualna decyzja o pójściu do specjalisty.
  • Odpowiedz
ewentualna decyzja o pójściu do specjalisty.


@Limonene: nie strasz, takie tematy można spokojnie samemu rozwiązać. Jeszcze pomyślą, że to jakiś wielki problem. A może to po prostu ciasna szparka i trochę stresu. A wizyty u lekarzy mogą tylko utrwalić pogląd, że coś z nimi nie tak i zwiększyć nerwy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak jest na tabsach to niech zmieni (albo przerzuccie sie na kondomy). o porzadnej grze wstepnej nawet nie wspominam. do tego lubrykant jak najbardziej, np. feminum. no i przede wszystkim

a nie chcę jej o tym na razie mówić bo się jeszcze okaże że to coś z nią i się jeszcze dziewczyna niepotrzebnie zestresuje.

seks jest dla dojrzalych ludzi. ja #!$%@?, ze w ogole trzeba takie truizmy przypominac
  • Odpowiedz
no tak, nie chodźmy do lekarza, bo się zestresujemy XD


@Fafnucek: dobrze wiesz, że nie o to chodzi. Wysyłasz do specjalisty ludzi, którzy są niedoświadczeni i potrzebują trochę czasu. W łóżku czasami tak jest, trzeba się "dotrzeć", porozmawiać, zrozumieć. A nie zakładać, że coś jest "zepsute". Oni nawet ze sobą nie rozmawiali. Dla wielu osób tematy seksu są na początku krępujące, ale to przejdzie. Jeśli sami sobie nie poradzą, to
  • Odpowiedz