Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Mirki pisze z AMW bo pomimo tego że dziewczyna nie lurkuje mirko, to wolałbym pozostać anonimowy.

Od 2 miesięcy jestem z dziewczyną, dziewczyna jest super i ogólnie dogadujemy się b.dobrze. Oboje mamy po 25 lat i nie jesteśmy swoimi pierwszymi.

Ale chodzi o seks, ogólnie to seks z nią jest super ale jest jeden mały problem. Otóż dopóki nie wejdę, to dziewczyna jest ABSOLUTNIE #!$%@? SUCHA I...ZWARTA. Ale tak, że nie mogę kompletnie wejść. Jak już wejdę choć jeden raz, to od razu jest mokro i super, ale jakby pierwsze włożenie to jest #!$%@? horror. Podaje schemat:

Dziewczyna jest absolutnie sucha i ciasna-> ja się męcze żeby wejść -> dalej się #!$%@? męcze -> OK wchodzę (ale jest ciężko bo baaaardzo ciasno) -> nagle dosłownie w sekundę dziewczyna jest bardzo mokra i rozwarta że już nie ma kompletnie problemu wyciągnąć i wsadzić jeszcze raz

Więc problem jest przy pierwszym wejściu.

Drogi Mirki i Mirabelki, o #!$%@? tu chodzi? Jak bardzo bym się nie starał, jakiej gry wstępnej bym nie robił i jak ona już nie była napalona że już sama by chciała bo zaczyna mi świrować, to zawsze ale to zawsze mam problem z pierwszym wejściem. Nie jest to jakiś jednostkowy przypadek bo seks uprawiamy średnio raz na 2 dni i ciągle jest to samo.

Nie wiem #!$%@?...problem jest ze mną czy z nią? Myślałem o stosowaniu jakichś żelów ale na razie robię dobrą minę do złej gry póki się nie upewnię o co chodzi, a nie chcę jej o tym na razie mówić bo się jeszcze okaże że to coś z nią i się jeszcze dziewczyna niepotrzebnie zestresuje.

To ja zapieprzam grę wstępną (chcoiaż raczej to wykluczam no bo kurde...ona po wejściu w nią jest OD RAZU mokra) czy to jednak ona może mieć jakiś problem (np. się denerwuje i nie może się rozluźnić)?

Z żadną dziewczyną nie miałem tego problemu.

Heeelp mirko heeelp (chociaz liczę głównie na #rozowepaski bo może też mają taki problem u siebie :) )

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 23
a nie chcę jej o tym na razie mówić bo się jeszcze okaże że to coś z nią i się jeszcze dziewczyna niepotrzebnie zestresuje.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem nawet jak to skomentować XD myślisz, że ona o tym nie wie? Weźcie usiądźcie i pogadajcie o tym razem, może ma blokadę psychiczną, nie wiem. Tylko tak to możecie rozwiązać, rozmowa + ewentualna decyzja o pójściu do specjalisty.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak jest na tabsach to niech zmieni (albo przerzuccie sie na kondomy). o porzadnej grze wstepnej nawet nie wspominam. do tego lubrykant jak najbardziej, np. feminum. no i przede wszystkim

a nie chcę jej o tym na razie mówić bo się jeszcze okaże że to coś z nią i się jeszcze dziewczyna niepotrzebnie zestresuje.

seks jest dla dojrzalych ludzi. ja #!$%@?, ze w ogole trzeba takie truizmy przypominac
no tak, nie chodźmy do lekarza, bo się zestresujemy XD


@Fafnucek: dobrze wiesz, że nie o to chodzi. Wysyłasz do specjalisty ludzi, którzy są niedoświadczeni i potrzebują trochę czasu. W łóżku czasami tak jest, trzeba się "dotrzeć", porozmawiać, zrozumieć. A nie zakładać, że coś jest "zepsute". Oni nawet ze sobą nie rozmawiali. Dla wielu osób tematy seksu są na początku krępujące, ale to przejdzie. Jeśli sami sobie nie poradzą, to wtedy