Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#medycyna
Ginekomastia here. Od dziecka. Obecnie 24 lata i wszystko jest ok - sylwetka, uroda, popęd, sex, włosy itp, ale ja i moi bracia mają odstające suty. Jak się je uszczypnie ta są okej i cyce wyglądają jak u płaskiego faceta. Problem polega na tym, że czy ważę 78kg a 92 to zawsze wyglądają tak samo. Wkurza mnie to, płaski brzuch a tu cyce. Jak to leczyć? Dieta odpada bo już jestem chudy. Jakie hormony zbadać? Jak to leczyć? Operacja wycięcia gruczołów nie wchodzi w grę (nie chcę rozwalić sobei gospodarki hormonalnej). Badać poziom testosteronu i estrogenu?

#ginekomastia #mikrokoksy #silownia #cialo #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 27
Wycięcie nie wchodzi w grę bo #!$%@? sobie gospodarkę? Skąd Ty bierzesz takie informacje? Z dziwna pewnością siebie to piszesz.
Gospodarkę masz #!$%@? i to jest efekt tego. Trzeba to usunąć, aby wyregulować. Albo farmakoterapia, no ale litości, #!$%@? z tym czem prędzej pod nóż
@ethics: Na papierku który przyszedł kilkanaście dni po wypisie ze szpitala jak krowie na rowie jest napisane "ginekomastia". Nie jestem tłusty, nigdy nie byłem, więc twoja teoria jest inwalidą.

Nie wiem co mi wycięli, byłem młody i nie słuchałem lekarza. Byłem pod narkozą i wiem tylko że coś wycięli. Mam bliznę nad lewym sutkiem.
@dolOfWK6KN jeśli wróciło, to znaczy że jest problem z hormonami.
Są 2 sposoby usuwania gino, jeden to wycięcie guzka, drugi to wycięcie całego gruczołu, wtedy nie ma prawa się nic ponownie utworzyć

@AnonimoweMirkoWyznania wycięcie gino nie ma nic do hormonów, karmić piersią chyba nie zamierzasz?
Możesz spróbować wyciąć się do kości, może masz lekkie lipo, wtedy będzie trochę lepiej wyglądać.
Z badań estradiol, prolaktyna, testosteron.
@ethics:

Druga metoda polega na operacyjnym usunięciu nadmiaru tłuszczu z powiększonych gruczołów piersiowych. Stosuje się różne metody liposukcji. Zazwyczaj poprzez cięcie w okolicach brodawek sutkowych.


Nie wycinają gruczołu piersiowego, tylko nadmiar tłuszczu, więc przypadłość może wrócić.

Są 2 sposoby usuwania gino, jeden to wycięcie guzka, drugi to wycięcie całego gruczołu, wtedy nie ma prawa się nic ponownie utworzyć


@Hank85: Wygląda więc na to, że wycięli mi tylko guzka.