Wpis z mikrobloga

Widzę, że z tym są jeszcze niespójne informacje. Mianowicie czy tego dnia, którego MŻ miała wracać (28.04.2017) i nie wsiadła do samolotu, były połączenia z Polską z Hurgady. Jeżeli ktoś ma czas (ja nie mam), może sprawdzić gdzie latały samoloty. Dane są z tego samego źródła, z którego korzysta flightradar24. Plik do pobrania z tego dnia:


Tutaj od połowy strony wytłumaczone co to są za dane:


A tutaj opis oznaczeń, jak te dane czytać:


Danych jest bardzo dużo. Jedyne co na szybko ustaliłam, to ok. 2 w nocy był wylot do Poznania:


a ok. 3 do Katowic:


Te godziny, które Wy podajecie 13-17, niestety nie udało mi się znaleźć nic do Polski. Ogólnie wyloty w nocy. Na stronie napisali, że nie wszystko musi się zgadzać, że mogą być błędy, jednakże z doświadczenia wiem, że te dane sa bardzo rzetelne. Jak ktoś ma czas, niech przejrzy te dane i raz na zawsze ustali, kiedy i dokąd były wyloty z Hurghady tego dnia.

#magdazuk
  • 5
@kknnoo: Aaaa, to w takim razie błąd jest na stronie magdazuk.pl:
" 28.04
Sobota
ok. 14:00-15:00
Próba powrotu do Polski
planowany odlot do Polski, Magda dociera na lotnisko, ale już nie na pokład samolotu, świadkowie widzą ją w towarzystwie czterech mężczyzn"

Teraz dopiero zobaczyłam, że tam jest błąd, bo jest dwa razy 28.04. Racja, w takim razie trzeba przeszperać te dane, kiedy, gdzie i co latało:

@mlodadama: W jednym z postow ktos pisze ze dziewczyna miała wracac lotem nr 7109 z przewoźnikiem Travel Service. Flight 3Z7109 / TVP7109 - Travel Service Poland, Apr 29, B738 (TC-TJP). Wedlug mojej wiedzy informacja ta nigdy nie pojawila sie w zadych mediach..
Jak masz czas to moglabys z ciekawosci sprawdzic jakie loty byly w tamtym dniu to Kataru i czy czasowo nachodza sie z tym powyzej. Byla hipoteza ze tam miala