Wpis z mikrobloga

Części przyszły, ale okazało się ze facet nie spakował wszystkiego, i musi dosyłać... Więc następny weekend psu w dupę :/
To już trzeci tydzień bez motocykla... Dostałem jednak 100% potwierdzenie że na wtorek/środę maszyna będzie gotowa. Więc na styk ze zlotem dosłownie... Ciuchy lecą, i powinny tez dolecieć przed zlotem :P Ogólnie wszystko na ostatnią chwilę. Cały Zlot zapięty na ostatni guzik, a ja się będę pakował pewnie w czwartek w nocy :P
Będzie dobrze!!!
#zlotmotomirko #motomirko
źródło: comment_hctivUAAPLuoSCAoVCsBx8SYrKBye7rv.jpg
  • 23
@blubi_su: Czyli nici z wyznaczenia trasy off? To może chociaż dasz radę wyznaczyć w jakiejść nawigacji, np. tomtom my drive albo kurviger.de i wyeksportować gpx?
@blubi_su: zaczynam się z Tobą łączyć w bólu i strachu czy oddadzą mi moto przed złotem. od 29.05 stoi w serwisie - myślę sobie, dam niech sprawdzą, przy okazji oponki wymienię na nowe - szarpnę się, Deuville to przeciez takie bezawaryjne jezdzidlo....

a tu panie tak: 24000 mil = regulacja zaworów.
rozebrali, pokiwali się.... panie, ale te łańcuchy rozrządu to się rozlecą przed następną regulacja... kur...

a ja jeszcze turystyczne pokrywy
@staryhaliny no to widzę że też masz zabawnie... Trzymam kciuki kolego!
U mnie rozrząd będzie w poniedziałek i wtedy składają wszytko do kupy. Ciuchy doleciały dziś do Warszawy więc też jakoś na początku tygodnia powinny być u mnie.
Czyli wszytko na styk :P