Wpis z mikrobloga

@fen3k: to ta słynna Łomża, że można zdawać zaraz bądź dzień po oblanym egzaminie? Ja jak pierwszy raz #!$%@?łem w październiku to musiałem czekać do kwietnia czy tam #!$%@? maja na kolejke ;/

W każdym razie, gratuluję!
@rzeznia22: ja zdawałem 2lata temu w Łomży, egzaminatorzy przymykaja oko jak jedziesz poniżej np na szybkim slalomie 27km/h zamiast 30, zdawało że mną dwóch gości z wawy.
Bardziej ludzkie podejście, tutaj widzę 48km/h przy omijaniu przeszkody i koniec, to jest normalne? Ciekawe czy te ich mierniki maja jakieś granice błędu pomiaru.

Edit. Raczej tego samego dnia nie można zdawać na moto dwa razy, bo trzeba zapłacić w okienku i płatności są
@KasparowGaming: Pierwszy przejazd potraktowałem trochę jako testowy i z prawej strony miałem poniżej 50. Egzaminator zapytał, czy mimo faila chcę przejechać drugi raz - bez spiny. Przy drugiej próbie miałem z prawej coś ok 54km/h, za to z lewej za szybko skręciłem gaz i zmierzyło to nieszczęsne 48 (po minięciu przeszkody na liczniku miałem 50+).

Zdawałem jako ostatni (9 osób), więc trochę się naczekałem. Oprócz mnie nie zdały jeszcze dwie osoby
@fen3k: hej, witaj w klubie!
Jeślimasz problem z omijaniem to pamiętaj żeby wyeliminować odruchy. Pełno jest takich co kręcą kierownicą zamiast ją pchać. Szerokiej drogi!
Dziś taki upał, że tylko powyżej 120 daje ulgę;-)
P.S. Jeszcze tyko 35 dni do wyjazdu do Chorwacji przez Alpy. Mamy zamiar poświęcić trzy dni na jazdę. Dolomity welcome
@fen3k: Tak było, że WORD kończył sezon, ale to durne skoro pogoda była jeszcze przez połowę grudnia a było nas na tyle mało, że spokojnie mógłbym podejść jeszcze raz tego samego dnia, ale jak zwykle u nas wszystko jest NIEMOŻLIWE. :D
@szaldr: sprawdziłem teraz na info-car.pl i w wielu miastach są takie terminy :) We Wrocławiu, na przykład, egzaminują przez 5/6 dni w tygodniu, a na Odlewniczej w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet kilka razy dziennie - jeśli interesuje Cię jakiś konkretny WORD/województwo to mogę zerknąć co i jak :}
@Bialy_Mis: ten sezon śmigam na Kymco Zing 125 :P W przyszłym roku mam zamiar pójść w kierunku turystyków - na dzisiaj faworytami są BMW F650GS, V-Strom i Transalp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bialy_Mis: MT też mi się podobają - na 07 zdawałem egzamin. Tenery też fajne :}
Teściu ma Hondę Shadow (jakąś custom wersję z długim widelcem), więc będę miał okazję w pełni legalnie się nią przejechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wrzucę kiedyś jakieś fotki.