Wpis z mikrobloga

Nie martwcie się. Boxdil nagra film o tym na pewno, ale nie będzie to film przychylający się w żadną stronę. Co najwyżej powie: - "noo jeśli to prawda to Isamu nie powinien tak robić..., ale poczekajmy aż sytuacja się rozwinie", a dopiero jeśli Isamu pójdzie na dno za sprawą sądową i prawda wyjdzie najaw, wtedy będzie mógł go #!$%@?ć.

Tak będzie.

Ogólnie Boxdel to osoba, która kreuje się na takiego dobrego Wujka, który na każdym swoim filmiku dotyczącym kogoś innego mówi: "to nie moja sprawa i nie powinienem mówić nic na ten temat, ale..." i zaczyna się taki kontrolowany pojazd po kimś. Niby, troszeczkę uszczypnie, tak żeby było wiadomo, że on się nikogo nie boi, ale nic z jego gadki nigdy nie wynika, a dzieciakom imponuje jaki jest mocny i nikogo się nie boi. "Ojciec Chrzestny Polskiego Youtube"... Smutne.

Rak jak większość polskiego youtube.
#isamucwel #polskiyoutube #boxdil #takaprawda
  • 18
  • Odpowiedz
@gerwant2k: @BrzydkiBurak zawsze mówił to co myśli. Zdarzyło mu się powiedzieć coś głupiego, ale nie #!$%@?ł się w tańcu i nie udawał nikogo kim nie jest. Miał #!$%@? na youtube, ale miał też coś ciekawego do powiedzenia.

Ten wcześniej wymieniony to mierny aktorzyna, który robi karierę nagrywając to co dzieciarnia chce usłyszeć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
idelti ojcem chrzestnym? chyba excela i jutubowych slupkow w zakladce statystyk ;)


@BrzydkiBurak: Oczywiście, że tak. Dlatego ojciec chrzestny jest w cudzysłowie. Niestety jednak, właśnie takie przekonanie istnieje w młodszym pokoleniu youtuba. :(
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Ciężko uwierzyć w takie info od kogoś - od kogoś... ale im dłużej przyglądam się temu polskiemu youtube'owi, tym bardziej przekonuje się jakie tam się rzeczy #!$%@?ą. (,)
  • Odpowiedz
@Chiellini: nie mam nagrania ale jestem w stanie uwierzyć jak impulsywnie podchodził do Kastrata gdy ten go zjechał publicznie. Poczytaj sobie jego wpisy tutaj gdy ktoś mu wytyka cokolwiek xD

Za klekranie na lewo i prawo tego co on nie zrobi też się przejedzie kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz